Данілов заявив, що ВСУ можуть очистити Донбас і воювати за Крим, але багато загинуть

Данілов заявив, що ВСУ можуть очистити Донбас і воювати за Крим, але багато загинуть

Украинские военные способны очистить временно оккупированный Донбасс и повоевать за Крым, но это может привести к большим потерям, в том числе среди мирного населения.

Об этом сообщает Восточный Вариант со ссылкой на Телеканал “Дом”.

Таку думку висловив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов у інтерв’ю “Радіо Свобода”,.

Повірте, наші Збройні сили здатні очистити територію Донецької та Луганської областей. Ми можемо повоювати за територію Криму. Але треба розуміти, що ми не можемо допустити, щоб десятки і сотні тисяч людей полягли під час таких військових операцій”,

— зазначив він.

Данілов додав, що в разі потреби Україна готова користуватися військовою силою. На питання, коли ця необхідність може виникнути, секретар РНБО відповів, що зараз Україна діє за політико-дипломатичним шляхом врегулювання ситуації.

“Далі будемо дивитися, що відбуватиметься. На жаль, РФ не зупиняється, не виконує ніяких досягнутих домовленостей. Зокрема, в Парижі (на Нормандському саміті, — ред.) щодо відкриття пунктів пропуску, щодо полегшення життя людей, які перебувають в окупації”,

— повідомив він.

Також, нагадаємо: “Секретар РНБО заявив, що зараз на Донбасі неможливо жити без російського “аусвайса”, як при нацистській Німеччині”

MIXADV

цікаве