А ви відчуваєте на собі здобутки Порошенка?

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

  «А ви відчуваєте на собі здобутки Порошенка?» – спитала одна агітаторка перед виборами у  2019 році. І отримала схвальну відповідь. І пенсіонер до якого вона завітала по поличкам розклав, що він отримав, обравши Петра Олексійовича.

 По-перше пенсія в доларовому еквіваленті через падіння гривні зменшилася вдвічі.

 По-друге в кілька разів зросла плата за комунальні послуги.

 По-третє зросли ціни на все, а підвищення пенсії для найбідніших чисте окозамилювання.

По-четверте змінилися не на краще умови обчислення стажу при виході на пенсію.

 А стосовно головного гасла – « Армія! Мова! Віра!», то не все доведено до логічного завершення. Армію і досі в умовах запеклої війни відроджуєм, посилюєм, і модернізуємо.  Захист мови на радіо, телебаченні та книговидавництві далеко вперед не просунувся.  З шляху розбудови та посилення позиції Української помісної церкви і досі не прибрали шпигунську структуру РПЦ ФСБ, що блюзнірськи зветься УПЦ МП.

 То чи є запитання про те чому традиційний пенсіонерський контингент виборців проголосував проти Петра Порошенка майже чотири роки тому?

 А ще не було обіцяного закінчення війни за два тижні, і багато чого ще, що допомогло програти  боротьбу на виборах за президентське крісло.

 Тому серед пенсіонерів обмаль  порохоботів, бо саме Порошенко загнав мільйони українців у злидні, а не відчули того лише сумнозвісні 23-25 % з високими заробітками та пенсіями. От саме тому наш Президент  Володимир Зеленський!

 Василь Чорний

MIXADV

цікаве