Польща запропонувала санкції проти ядерної енергетики рф

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

Польські дипломати запропонували Євросоюзу запровадити санкції проти ядерної енергетики росії, а також заборонити імпорт алмазів у рамках десятого пакету санкцій.

Про це повідомило Polska Agencja Prasowa (PAP) із посиланням на джерела.

За інформацією PAP, Польща запропонувала припинити співпрацю ЄС та росії у сфері ядерної енергетики, запровадити ембарго на російський каучук та алмази, а також розширити санкції проти російських суден.

Крім цього, пропонується відключити від системи міжнародних переказів SWIFT російські банки, що залишилися, у тому числі «Газпромбанк» і «Альфа-Банк», і виключити компанії з Росії із системи Uer (Upstream Emission Reduction), через яку торгують сертифікатами на викиди при видобутку. вуглеводнів.

У грудні ЄС ухвалив останній, дев’ятий пакет санкцій проти росії у відповідь на введення військ на Україну. У січні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн анонсувала десятий пакет санкцій проти росії. За її словами, у ньому ЄС сконцентрується на усуненні лазівок у раніше ухвалених обмеженнях. За інформацією Reuters, дві країни також просять запровадити обмеження проти російської ядерної енергетики та алмазів.

MIXADV

цікаве