Новоукраїнка: Нагорода від совка чи нагорода абсурду?

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

 «Легендарний» голова Новоукраїнської  об’єднаної територіальної  громади та міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний отримав від обласної військово-цивільної адміністрації грамоту за… економію електроенергії.  Цього разу не за заклики до світломаскування в очікуванні нальотів ворожої авіації а просто часом майже добове відключення електроживлення міста та сіл громади. І байдуже владі за кромішну темряву, забиті та поламані кінцівки, бо є інший результат,  і є «заслужена винагорода», яку в чергове в рамочці, як за видатні заслуги повісять на стінку в кабінеті міського голова. Такі грамоти навіть в далекій дружній і славній Америці не вручають. Тож Новоукраїнка віднині навіть попереду США. Догнали та перегнали, бо в них такого немає.

Цей ще совковий винахід кращий за багато інших суто американських заборон в окремих штатах, на кшталт не грати в шахи під час сексу чи не купати слонів у ванній кімнаті. Совок в Україні ще повністю не переможений. Для якої звітності і перед ким в Україні ще нагороджують такими грамотами?

То як би там не було, а мер Новоукраїнки Олександр Корінний має чергову грамоту, але вже військового часу. Звідки у нас такий «чорний гумор» ( через наявність темряви) чи просто «совкова відрижка»? Невже від самого Президента колишнього кавеенщика? А от дехто у нас чомусь питає: « А як же ще можна економити електроенергію, коли її зовсім немає?» Про це мабуть журналісти повинні спитати у відзначеного «високою нагородою» мера Новоукраїнки… А що там з показниками зростання травматизму? Чи є таке, і чи буде це відзначено у майже щотижневій звітності керівника громади? А може напишуть лише про чергову «високу відзнаку», для якої не треба нічого робити, ні ліхтарі міняти, а просто покористуватися рубильником в темну і світлу частину доби?

Отака от відзнака громаді… Грамота за те що сидять без свiтла…

Максим Буцалюкhttps://surmanova.wordpress.com/2023/01/21/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d1%87%d0%b8-%d0%bd%d0%b0/

MIXADV

цікаве