Скороход заявила, що причиною смерті нардепа Полякова було вбивство

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками

04/07/2022 AA 0

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками Журналист опубликовал фото, демонстрирующие, что сбитые над Белгородом беспилотники являются российскими. Заявления Минобороны РФ о том, что […]

Народна депутатка Анна Скороход сказала, що нардепа Антона Полякова було вбито. За її словами, вона була заручена з ним.

Про це політик розповіла у програмі “Хард з Влащенко”.

Скороход говорила, що вони планували весілля на день народження Полякова – 11 листопада, коли йому виповнилося б 34 роки.

“Він дуже цього хотів, для нього це було велике свято. Тому я скоріше не друг, а кохана жінка. Мені дуже неприємна вся та бруд і брехня, яка поширюється в тому числі правоохоронними органами і не має нічого спільного з правдою”, – розповідала депутатка.

У МВС заявили, що метадон в організмі Полякова був разом із димедролом, який посилює дію наркотиків

За її словами, Полякова вбили та інформація про наркотики є вигаданою.

“Я хотіла б відкрито і відверто на всю країну заявити, що Антон Поляков був убитий. І не треба вигадувати нічого, і не треба розповідати нічого про наркотики або ще якусь біліберду”, – сказала нардепка.

Як повідомляла Рубрика, 8 жовтня, у Дніпровському районі столиці знайшли мертвим народного депутата Антона Полякова. Йому було 33 роки.

Після розтину з’ясувалося, що Поляков помер від гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

У день смерті Поляков вечеряв із помічником своєї колеги з групи “За майбутнє” Русланом Джамбулатовим. Правоохоронці відкрили справу за ч. 1 статті 115 (умисне вбивство) КК України, однак Джамбулатова не затримували.

MIXADV

цікаве