Лідери G20 затвердили мінімальний податок для транснаціональних компаній

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками

04/07/2022 AA 0

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками Журналист опубликовал фото, демонстрирующие, что сбитые над Белгородом беспилотники являются российскими. Заявления Минобороны РФ о том, что […]

Лідери найбільших економік світу G20 у суботу затвердили глобальний мінімальний податок для найбільших компаній. Блок схвалив «історичну» угоду, згідно з якою транснаціональні корпорації оподатковуватимуться щонайменше 15-відсотковим податком, заявила міністр фінансів США Джанет Йеллен, яка була присутня на переговорах.

Угода “покладе край руйнівній гонці за корпоративне оподаткування”, – заявила вона, передає Reuters.

План реформ, уже підтриманий майже 140 країнами, спрямований на те, щоб покласти край практиці великих корпорацій, таких як Apple та материнська компанія Google Alphabet, приховувати прибуток у країнах з низькими податками.

Але досі не було досягнуто консенсусу щодо колективного зобов’язання щодо зміни клімату напередодні вирішальної конференції COP26, яка розпочнеться у неділю у Глазго.

Високопоставлений американський чиновник сказав, що елементи заключної заяви G20 «досі обговорюються», додавши, що саміт у Римі був присвячений «створенню імпульсу» перед переговорами ООН щодо клімату.

На гала-вечері у своєму розкішному палаці Куриналі у суботу ввечері президент Італії Серджіо Маттарелла закликав лідерів діяти заради «майбутніх поколінь».

«Надзвичайна ситуація, пов’язана зі зміною клімату, нависає над рештою», – сказав 80-річний чоловік, додавши: «Очі мільярдів людей, цілих народів звернені на нас і на результати, яких ми зможемо досягти».

У неділю на порядку денному президента США будуть двосторонні переговори з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом, присвячені Сирії, Лівії та операціям у галузі оборони.

Ще одна ключова тема в Римі – пандемія коронавірусу, коли президент Китаю Сі Цзіньпін та лідер Росії Владімір Путін порушили питання про нерівність глобального розподілу вакцин.

MIXADV

цікаве