Прокурор Києва Кіпер перед призначенням кілька разів побував у Білорусі та РФ — народний депутат

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками

04/07/2022 AA 0

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками Журналист опубликовал фото, демонстрирующие, что сбитые над Белгородом беспилотники являются российскими. Заявления Минобороны РФ о том, что […]

Керівник прокуратури Києва Олег Кіпер незадовго до призначення на цю посаду здійснив кілька поїздок до Білорусі попри агресію Кремля проти України.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook нардеп Володимир Ар’єв, оприлюднивши дані про перетин Кіпером державного кордону.

Він нагадав, що раніше нардеп Гео Лерос навів докази наявності громадянства країни-агресора в дружини Кіпера, який є ставлеником керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

“Вона купу разів їздила/літала в РФ після війни. Дані з бази даних РФ, які (пам‘ятаєте розслідування Bellingcat отруєння Навального і стеженні за ним путінських спецслужб?) можна купити. Так от, російське громадянство і подорожі дружини до агресора – квіточки. Зараз будуть ягідки. Я зацікавився подорожами прокурора і дещо отримав з української бази”, – пише Ар’єв.

Він нагадав що Кіпера, люстрованого після повалення режиму Януковича, призначили заступником керівника прокуратури столиці 9 червня минулого року, а вже 27 липня він очолив це відомство. Незадовго до цього він, за даними депутата, здійснив кілька “дивних” поїздок до Білорусі:

– В’їзд – Нові Яриловичі – 12.07.2020 02:59, серія та номер документа FC7521**, автомобіль КА8888КО;

– Виїзд – Нові Яриловичі – 12.07.2020 00:35, серія та номер документа FC7521**, автомобіль КА8888КО;

– В’їзд Нові Яриловичі – 19.03.2020 19:09, серія та номер документа FC7521**, автомобіль ВН8888ЕА;

– Виїзд Нові Яриловичі – 20.03.2020 01:51, серія та номер документа FC7521**, автомобіль ВН8888ЕА.

“Отже, Кіпер двічі виїжджав з України у Білорусь, а повертався назад за КІЛЬКА ГОДИН. Одна з поїздок була прямо перед призначенням! Так само, за три місяці до призначення Кіпер відвідав Москву. Загалом, він неодноразово їздив в РФ після нападу на Україну”, – обурився депутат.

Ар’єв наголосив, що подібними візитами мала б зацікавитися Служба безпеки України з огляду на ситуацію зі “злиттям” спецоперації з “вагнерівцями” й близькістю Кіпера до Єрмака. Також окреме питання викликає наявність в родини прокурора майна в Росії.

“Але питання залишаться все одно. Головне, скільки російських кротів вже інфільтрували у владу. Їх стає дедалі більше: і питань, і, здається, кротів”, – резюмував Ар’єв.

Нагадаємо, вчора позафракційний нардеп Гео Лерос оприлюднив на своїй сторінці у Facebook документи, що підтверджують наявність російського паспорта в дружини прокурора Києва Ірини Кіпер. Судячи з опублікованих документів, Кіпер неодноразово їздила потягом до Москви, а також літала до московського аеропорту “Шереметьєво” та Санкт-Петербурга. Судячи з опублікованих даних, пересадки вона робила в аеропортах Мінська та Берліна. “Майбутній генеральний прокурор Олег Кіпер та його російський слід. А які можуть бути люди Єрмака?”, – написав Лерос. У коментарях нардеп Вікторія Сюмар припустила, що дружина Кіпера постійно проживає в Росії.

MIXADV

цікаве