Єрарх РПЦвУ із купленим дипломом виступає проти канонів Вселенського Православ’я – єпископ ПЦУ

У Харкові суд відмовився перейменувати проспект Григоренка на честь маршала Жукова

03/12/2021 AA 0

У Харкові Другий апеляційний адміністративний суд відмовив міськраді у перейменуванні проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова. Про це повідомив адвокат Андрій Коломійцев, передає Укрінформ. “Апеляційний […]

Єпископ Православної Церкви України Гавриїл (Кризина) висміяв митрополита РПЦ в Запоріжжі Луку (Коваленко) за те, що той намагається дати якісь оцінки Вселенському патріарху, коли сам має куплений диплом.

Про це єпископ Гавриїл написав на своїй сторінці у Фейсбуці опублікувавши відео із митрополитом РПЦвУ Лукою.

«Ця людина, яка купила дипломи КДАіС УПЦ МП (бо і я з «благословіння» підписував його екзаменаційні відомості та дещо матеріально отримав) ще сміє дуркувати про канони та священну традицію Вселенського Православ’я», – прокоментував єпископ Гавриїл.

Він також додав, що чекає публікації про це від «Спілки Православних Журналістів» – пропагандистського видання РПЦ в Україні.

Нагадаємо, раніше богослов РПЦ порадив митрополиту РПЦ в Запоріжжі черпати натхнення для ненависті із атеїстичних книжок. Також Лука заявляв, що знає причини пандемії. На його думку, у всьому винна «всесвітня змова на чолі з Соросом і Ватиканом».

MIXADV

цікаве