СУРМА

Скільки коштувала організація одного концерта в рамках Кропфесту

Віталій Портников: Єдиний результат російських виборів – це Донбас

21/09/2021 admin 0

Спостерігачі продовжують аналізувати підсумки виборів до російської Державної Думи, хоча передбачуваність цих підсумків була очевидною ще до того, як вибори відбулися Конституційна більшість “Єдиної Росії”, […]

У системі «ProZorro» продовжують публікувати договори про укладені послуги, що надавалися у рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький 2017», який фінансувався з держбюджету.

Як вже писав «Без купюр», більшість договорів укладені «заднім числом», коли фестиваль вже завершився, а  угоди на виготовлення реклами й запрошень укладалися майже напередодні.

Держпідприємство «Державна театрально-видовищна агенція», що проводить закупівлі для Мінкульту, замовило низку послуг для організації концертів, що проводилися на площі Героїв Майдану та заходів фестивалю. Так, за друк єврофлаєрів, програм та афіш заплатили 103 тис. грн. ФОП Мамедова Анастасія Геннадіївна з Кропивницького. Як ідеться в договорі, укладеному 19 вересня, замовлялося по 10 тисяч євройлаєрів (4,7 грн. за штуку) та програм (3,7 грн. за штуку) й 350 афіш (360 грн. за штуку).

За надання відеообладнання для транслювання концерту «Перемагай і живи» заплатили 72 тис. грн. ТОВ «ЕКТА-ПРОМ» із Житомира. У договорі від 20 вересня вказано, що надавалися монтажні й демонтажні послуги власного відеообладнання (LED-екран, камера з трайподом для трансляції в режимі реального часу). За звукотехнічне обладнання на концерт «Перемагай і живи» київському ФОП Остапчук Микола Іванович заплатили 168,8 тис. грн. Договір укладений 21 вересня. Світлотехнічне обладнання за 118,2 тис. грн. надало ТОВ Шоу-світла «Феєрія» з Києва. Це ж підприємство за 170,4 тис. грн. надало сценічний комплекс.

Створення сюжетної лінії, розробка плану проведення заходу, написання сценарію для концерту «Перемагай і живи» обійшлося в 108 тис. грн. Кошти заплатили зареєстрованому в Києві ФОП Пірієв Валерій Фарманович.

Підсумовуючи лиш організаційні витрати, концерт на площі обійшовся у близько 740,4 тис. грн. Інформації про гонорари виконавцям, а також витрати на другий концерт, поки немає.

Щодо театральної частини фестивалю, то згідно з повідомленням про укладений договір від 22 вересня, за створення сценарної концепції класичної драматургії на сучасній сцені, написання програми сценарію, розробку плану проведення, режисуру для проведення культурно-мистецького заходу «Класична драматургія на сучасній сцені» ФОП Чорномор Мирослав Олександрович заплатили 198 тис. грн.

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply