СУРМА

У Кропивницькому формують “касту недоторканих”…Райкович попросив патрульних не штрафувати Максюту

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02-03.08.2021

04/08/2021 admin 0

  Ісламська Республіка Афганістан  Бойовики руху «Талібан» майже повністю захопили провінцію Герат та її столицю. Наразі з 17 районів міста під контролем урядових сил залишився […]

Із пропозицією не штрафувати керівництво та працівників міської Спецінспекції під час виконання ними службових обов’язків, сьогодні, 18 вересня, під час апаратної наради звернувся до патрульних міський голова Андрій Райкович. Напевне, така «нестандартна пропозиція» виникла після публічних скарг керівника Спецінспекції Андрія Максюти на патрульних, які його оштрафували за парковку у невстановлених місцях.

«Звертаюся до нашої Національної поліції, патрульно-постової, проявляти бажання до співпраці (зі Спецінспекцією – авт.). Дуже прошу. Тому що Спецінспекція, керівництво, інспектори мають право перебувати в будь-якому місці Кропивницького. Ми обслуговуємо це місто, нам громада довірила управляти, а йому інспектувати (очільнику Спецінспекції Андрію Максюті – авт.). І не треба його штрафувати, не треба його наказувати в період виконання ним посадових обов’язків, про те, що він десь зупинився і зайшов перевіряти той, чи інший об’єкт… Ви у формі, вас держава наділила правами, а його наділила правами громада, у нього немає форми, порушники ставляться по-хамськи, їх треба вгамовувати, а ми ще штрафонемо. Це не правильно», – заявив міський голова.

У прес-службі Патрульної поліції на прохання «Без купюр» прокоментувати звернення Райковича повідомили, що «не коментують це висловлювання».

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply