«У 60 РОКІВ КОЗАКИ ТІЛЬКИ В СИЛУ ВБИРАЮТЬСЯ, А У 70 – НІГ ПІД СОБОЮ НЕ ЧУЮТЬ»

Богдан Червак: Дзеркальна відповідь на хамські заяви Навроцького про УПА

07/06/2026 AA 0

Дзеркальною відповіддю на хамські заяви Навроцького про УПА могло б стати присвоєння полковникові Андрію Мельнику звання почесного генерала Збройних сил України.Історичним фактом є те, що […]

«У 60 РОКІВ КОЗАКИ ТІЛЬКИ В СИЛУ ВБИРАЮТЬСЯ,

А У 70 – НІГ ПІД СОБОЮ НЕ ЧУЮТЬ»,-

говорить народна і дуже популярна приказка. Та це не просто приказка, а виявляється,  це – аксіома життя.

 Так ось. Наукові медичні дослідження лікарів і психологів США, що саме продуктивний вік у людини починається у 60-70-80 років.

 Друга, найбільш продуктивна стадія у людини припадає від 70 до 80 років.

 Третій вік продуктивності праці від 50 до 60 років.

 А до того часу людина ще не досягнула свого піку.

 Вчені підрахували чисто статистично, що середній вік лауреатів Нобелівської премії – 62 роки. Вік президентів у 100 потужних компаній світу – 63 роки.

 А середній вік пасторів у 100 крупних церков – 71 рік.

 Середній вік Римських пап – 76 років.

 Це підтверджує висновок, що кращі і самі продуктивні роки людини припадають на 60-80 років. Тобто, у 60 років ви досягаєте піку свого емоціонального і розумового потенціалу, який продовжується до 80 років.

 Отже, коли вам лише 50, 60, 70 або 80 років – ви знаходитесь на найкращому рівні свого життя.

 Джерело цієї інформації – «The New England Journal of Medicine» – «Медичний журнал Нової Англії» – (англійськомовний медичний рецензований науковий журнал).

 Тому не дарма ж  у країнах ЄС пенійсний вік піднімається до 67 і навіть 68 років.

 Отже, гордіться своїм віком! Не складайте крила. Не дрімайте на дивані. Творіть, рухайтесь і живіть!

 P.S. У мене, наприклад, після 60 років відкрилося нова лінія «творчого дихання». За два останні роки я підготував до друку п’ять публіцистичних і краєзнавчих книг. Тоді, коли за 40 років з під мого пера вийшло лише 30 книг, брошур і монографій.

 БУДЬМО!

MIXADV

цікаве