Музей каїнового «братерства»

Письменниця Ірена Карпа про російську культуру: “Це культура ґвалтівників і крадіїв, і жодним Толстоєвським це не припудриш”

04/10/2022 AA 0

Офіційно наймоднішу письменницю України від початку нульових і дотепер ми зустрічаємо у Варшаві. Сюди Ірена Карпа приїхала презентувати свій новий роман – психологічний детектив-трилер “Тільки […]

 

Імпровізований музей російсько-українського «братерства і дружби»  організували військовослужбовці одного з підрозділів, що обороняє нині обороняє селище Талаківка, що на Донбасі, від російського агресора та його найманців.

Звісно, така назва несе в собі  чималу  частку гіркого сарказму. Адже всі «експонати» цього незвичного музею зібрані нашими  воїнами у власних окопах та бліндажах. Відтак на відкритому майданчику тут можна побачити рештки всіх тих «братерських подарунків», які окупанти   без ліку надсилають  нашим  захисникам заледве не щодня. Тут можна побачити і рештки «градів», залишки від протитанкових керованих ракет, уламки від великокаліберних снарядів тощо. Окремо експонуються й кулі всіх калібрів, що є на озброєнні у  підступного ворога.

За словами бійців, нині російсько-терористичні війська стали значно хитріші у застосуванні боєприпасів. Наприклад,  набої до гранатометів, вони використовують ще радянського виробництва. Це ж стосується і великокаліберних снарядів. Робиться це зрозуміло, з яких мотивів – мовляв обстрілюють мирні донецькі села та містечка самі ж українці. Хоча нерідко загарбники допускають і огріхи: скажімо, маркування деяких різновидів ракет вже новітнього російського виробництва, і само собою до нашої держави на озброєння такі боєприпаси не надходили.

Відтак наші оборонці сподіваються, що рано чи пізно все це з експонатів символічного музею перетвориться на речові докази військових злочинів Російської Федерації проти України та нашого народу.

Сам музей відкритий для огляду 24 години на добу, за винятком часу, коли терористи продовжують поповнювати його черговими «експонатами», відкриваючи обстріли по українським позиціям. Для учасників бойових дій вхід безкоштовний.

 

Ігор Галущак

Фото регіонального медіа-центру МОУ

MIXADV

цікаве