На засіданні в мерії Кропивницького з приводу фортеці Єлисавети нагадали про «Русскій мір»

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що війська НАТО розташувалися на кордоні з Росією

04/10/2022 AA 0

Нібито цитату Макрона поширюють через проросійські ресурси. Буцімто він стверджує, що  «все НАТО уже підійшло до російських кордонів», однак все ще не зрозуміло чого хоче […]

Активіст Ігор Козуб 26 квітня прийшов на засідання робочої групи з питань регенерації фортеці Святої Єлисавети.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Ігор Козуб вимагає надати йому слово. Саму ідею регенерації фортеці він кілька разів назвав проявами «русского міра».

Нагадаємо, у Кропивницькому займуться створенням програми регенерації фортеці Святої Єлисавети.

У міськвиконкомі створили робочу групу з науковців, краєзнавців, істориків, музейників, представників громадськості, яка працюватиме над програмою, що передбачає ознайомлення з першоджерелами заснування фортеці та переліком заходів, аби пізніше депутатський корпус міг прийняти рішення про створення заповідної зони на території фортеці й подальшого використання цієї унікальної пам’ятки національного значення.

Зокрема мова йде про те, як пристосувати пам’ятку до нинішніх умов використання. Наприклад, очистити один з бастіонів, можливо, бастіон Андрія Первозваного, від рослинності, провести археологічні дослідження для подальшого створення на цьому місці музею під відкритим небом.

Ніхто з опонентів Ігоря Козуба чомусь не може пригадати про каземати фортеці з гайдамаками. А чого вартий похід гарнізону фортецю на чолі з генералом Текелієм на руйнування Січі. І цю ганьбу є бажаючі пропагандувати під час чергової загарбницької війни росіян проти України! Все наведене є ганьбою минулого.

Чому така вольниця надається антиукраїнським елементам у Кропивницькому? Чому це питання підняли і почали посилено лобіювати певні проросійські елементи , коли мова зайшла про будівництво кафедрального собору УПЦ КП? Чому такі благі думки не спадали нікому на думки принаймні у попередні 60-70 років?

На засідання прибула група учасників АТО та активістів українських організацій. Дивно, що в стінах мерії зібралися фактичні українофоби. Невже Кропивницький перетворюється в зону впливу Новоросії?

MIXADV

цікаве