«Терра Альба Фоліата»

Ментальність російської орди

26/03/2023 AA 0

 Для того, щоб відправити сотні тисяч росіян на загарбницьку велику війну проти України і вести її вже понад рік, Кремлю не потрібно докладати значних ідеологічних […]

 Відомий поет, прозаїк та журналіст Роман Любарський у тісному дружньому колі презентував свою нову книгу – збірку своїх творів з незвичною назвою “Терра Альба Фоліата”. Це алхімічний термін, який означає процес очищення від чорноти – нечистої матерії і нечистої духу.

  Назва збірки дещо інтригує. Хтось навіть написав що через це хочеться швиденько відкрити і почати читати.  Багатьом дуже подобається поезія Романа Любарського. Але в  цій збірці не лише поезія, але і  прозаїчні іноді з інтригуючими назвами твори.  Як приклад оповідання «Люди в білих халатах», де мова  несподівано йде про перукарів. Захоплюють цікаві теми, несподівані авторські спостереження, власне бачення життя та подій, що відбуваються  поруч з нами.

Щира вдячність за появу на світ цього видання  міському підприємцю та меценату Тіграну Хачатряну, який дбає про культуру і не вперше допомагає у виданні гарних книг.

 Друзі та колеги прийшли привітати Романа з подоланням чергової творчо-друкарської вершини. Зустріч  з новою книгою Романа Любарського  відбулася в теплій, дружній атмосфері під акампонімент чарівних звуків скрипки.

Анатолій Авдєєв

MIXADV

цікаве