Головний рабин України благословив Валерія Залужного на Перемогу

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

Головнокомандувач ЗВУ Валерій Залужний 29 вересня зустрівся з Головним рабином України Моше Реувеном Асманом.

Про це Залужний написав у себе на Фейсбуці.

“Сьогодні мав честь познайомитися і вітати в Генеральному штабі Головного рабина України Моше Реувена Азмана.

Отримав благословення на Перемогу і щирі слова підтримки на адресу України та її Збройних Сил у спротиві російській агресії”, – зазначив Головнокомандувач ЗВУ.

“Наші народи знають, що таке боротьба за виживання. А ця війна є ні чим іншим, як боротьбою українського народу за своє існування.

У День Памʼяті трагедії Бабиного Яру до болю важко говорити про його повторення у Маріуполі, Бучі, Ірпіні, Ізюмі та інших містах. Ця війна показала, хто є на боці добра, а хто є уособленням зла. Ребе Моше Реувен Асман чітко говорить, що сьогодні саме росія є фашистською державою. А його авторитетна думка багато важить у сучасному світі.

Головний рабин України благословив Валерія Залужного на Перемогу - фото 100025

Вважаю, що в умовах такого сусідства Україна має стати, за аналогією з Ізраїлем, військовою державою.

Ми присвятили розмову обговоренню питань призначення військового капелана юдея та забезпечення духовних потреб військовослужбовців. Щиро вдячний за лікування наших поранених воїнів в Ізраїлі та надану гуманітарну допомогу”, – написав Валерій Залужний.

MIXADV

цікаве