Новоукраїнка: парки та сквери «корінного» періоду

Новий задум Путіна. Навіщо Кремль активізував усіх своїх агентів

21/05/2022 AA 0

Андрій Піонтковський: У РФ розгортає кампанію під гаслом Don’t humiliate Russia — не принижуйте Росію (Фото:Reuters) Москва розуміє спрямовану проти неї тенденцію і робить зараз безпрецедентні зусилля, мобілізуючи […]

 Корінний – це міський голова міста Новоукраїнка вперше обраний на посаду ще восени 2010 року. То ж  з того часу триває його «період» демагогії та обіцянок, PR-y та різних ноу-хау, період «цікавого життя» для містян та його околиць, які потрапили до цієї «славної ОТГ»

 Про парк імені Шевченка в Новоукраїнці широкий загал дізнався минулого року в проміжку недовгого часу при перебуванні при владі в районі заступника голови РДА Андрія Максюти. Саме він знайшовши на мапі міста Новоукраїнки закуток з цією назвою пішов його розшукувати.  Ця пустка в бурянах яку на папері вважали парком його глибоко вразила. Уявіть собі, заплющивши очі, парк без алей та клумб з квітами, лавочок та ліхтарів, без атракціонів та навіть ларьків з водою та морозивом. Годі вже говорити за ігрові майданчики, які за вказівкою влади розбрелися по околицях Новоукраїнки. От вам такі от дії влади «корінного періоду».

 Цей парк, як першоквітневий жарт сплив на поверхню саме в цей день. Саме тоді любі друзі з апарату мерії пана Корінного прорекламували на  сторінці його аккаунту в мережі Фейсбук  дійство впорядкування цього видатного парку. Оглядаючі виставленні на показ  світлини,  стає зрозуміли чому в Новоукраїнці  сміливо оминули обласну акцію «активний парк». Саме тому, що в ньому відсутнє все перелічене вище і навіть стежки ще кози не протоптали. З великою вірогідністю можна припустити, що такого «парку» немає в жодному новому райцентрі області. Не навчилися ще ніде пустки називати парками, бо не дивилися знаменитий американський фільм «Парк юрського періоду», де джунглями на незалюдненому острові шастають завезені туди динозаври. То хто виконує роль динозавра в Новоукраїнці?

 А є ще у славному місті Новоукраїнка сквер на Соборній з кольоровими світлофонтанами за 14 000 000 гривень. Щоправда він вже два роки існує лише у фотошопі публікацій у ЗМІ та вигляді забур’янених наритих канав, що частенько заливаються дощами( не виключено що з метою економії коштів бюджету міста).  Доля названих мільйонів та дата запуску велика таємниця мера міста Олександра Корінного.

 Однак цими диво-обєктами місцевої культури справа не обмежилась, і ще в першоквітневі дні друзі мера на тій же його сторінці нагадали і прорекламували об’єкт гордощів двох століть –  жалюгідні залишки млина Варшавського. Вже третій десяток років в місті шалено анонсують «відродження пам’ятки», але дальше спогадів прожектів справу чомусь не рухають. Може так дешевше, чи комусь подобається стан руїни та пустопорожніх балачок навколо неї. А поки що там ні готелю, ні музею, ні тенісних кортів, ні «паризьких кав’ярень». Все на нас споглядає з «корінного періоду» без туристів та динозаврів,  чи хоча б завезених павичів  або  страусів. Роль перших у місті, здається, успішно виконує його міський голова.

 Максим  Буцалюк

MIXADV

цікаве