Великдень у Кропивницькому: протоптаною стежкою «руського міра»

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

 В черговий Великдень під час війни та жахливих звірств рашистів проти мирного населення «паства»  протоптаною стежкою йде святити паски до церкви, яка благословила вбивства українців.  В центрі України на Кіровоградщині лише дві релігійні громади РПЦ за два місяці спромоглися на перехід до ПЦУ. Третіми стали селяни Аджамки. А от в самому обласному центрі Кропивницькому, що за двадцять кілометрів від згаданого села, і де по кілька разів на тиждень прощаються з загиблими на полі бою героями,  прозріння, ще в жодній громаді не настало.

 Полковник ЗСУ Анатолій Штефан закликав людей не відвідувати храми Московського патріархату, а священників УПЦ МП не виправдовуватись і не служити “дияволу”, який підтримує вбивства мирних жителів.

“Останні років так, приблизно 4, коли я робив дописи на тему: – ви військовий чому лізете в релігію; – навіщо ви розколюєте народ;. – навіщо ці провокації; – навіщо, навіщо, навіщо… У кожної людини є вибір, він затверджений на законодавчому рівні.

Але у мене є питання? Скільки, бл*ть, ще потрібно московитам вбити людей похилого віку, жінок та дітей, щоб ви не відвідували їхні філії? Так! Філії ФСБ (Подивився на ”вербну неділю” – шок)”,

Скільки десятків тисяч смертей українців потрібно, щоб ви не несли туди гроші і вони не повертались на нашу землю кулями? Скільки зруйнованих міст потрібно, щоб нарешті зникла ця московська гідра на території неньки-України?”,- написав Штефан у Фейсбуці.

 Це питання дуже стосується і не одного  десятка тисяч «пастви» Кіровоградщини,  де в обласному центрі Кропивницькому тридцять років незалежності  інтенсивно будувалися храми для ворожої до України РПЦ.

“Цікаво, що настоятелі цих храмів розповідають, що як ми можемо зрадити? А кого ви зраджуєте – Бога чи кирила? Кому ви служите – Богу чи “дияволу”, який підтримує вбивства мирних жителів? Можливо прийшов час задати їм ці питання? Чи толерантність, кумовство, політичні інтриги на місцях, знайомства, байдужість утримає вас від цього? Церква повинна в Україні бути одна! І ніякого натяку на московію бути не може, апріорі. Кординальні кроки повинні бути зроблені зараз. Великдень вже близько”, – підсумував Штефан.

 Два місяці війни, і другий місяць чекає розгляду законопроект про повну заборону діяльності в Україні ворожої московської церкви…  Деякі московські попи, як хитруни-патріоти навіть склали і підписали заяву про притягнення до трибуналу сатанинського попа кирила,  що очолює  нині ту церкву, але при цьому з неї нікуди не пішли.  Великі кишені під пожертви «пастви» переважають над   їх, мабуть вдаваним патріотизмом та залишками совісті.

 Нагадаємо, митрополит УПЦ МП на Дніпровщині почав репресії проти духовенства УПЦ МП, яке вимагало ”трибуналу над Кірілом”. Також депутати Івано-Франківської міськради просять президента і голову ВРУ заборонити УПЦ МП в Україні. А на Кіровоградщині митрополит РПЦ  Іосааф з свитою влаштовує рейди до храмів і громад, які по-спражньому українізуються. Добре що він зараз на власні вуха чує від українців слово «Геть!»

 А чи повинні зараз органи влади на місцях стояти осторонь справи «ліквідації цієї ворожої релігійної інституції»? Відповідь однозначна – ні! Московські попи, що декларують себе українськими патріотами повинні бути сміливими, як наші бійці ЗСУ, та «навертати паству» проти  вбивчого ганебного  «руського миру» та здійснювати єднання з помісною українською церквою, а разі тиску і погроз з боку рпц звертатися до правоохоронних органів. Пора рішуче покласти край діяльності в Україні п’ятої колони у рясах. Це повинно  стати складовою перемоги України над ворогом!

 Після повної ліквідації ворожої церкви п’ятої колони в України само собою не виникатиме питання куди піти освятити паску на Великдень.

Василь Чорний

  Потрібна матеріальна  допомога антимосковському  українському сайту в кібервійні з Росією –

реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 4993 4979 0855

  Підтримай журналістів на інформаційній передовій.

  Разом до Перемоги!

MIXADV

цікаве