Повномасштабна війна з Росією неможлива

Чергує поліція, бо пиляли дзвони: як у Кропивницькому храм, у який колись пустили УПЦ, передають ПЦУ

31/05/2023 AA 0

Неподалік храму Успіння Пресвятої Богородиці по вулиці Авіаційній або, простіше кажучи, в парку Крючкова з п’ятниці чергує поліція. Бо минулого тижня міська рада передала релігійну […]

Давайте спокійно, професійно і відверто

Конвенційної війни між Росією і Україною не буде. уточню – ймовірність такого існує, але приблизно така сама, як і битви лицарів на мечах. уточню – танкові колони росіян на Харків наступати не будуть.

Таку думку висловив активіст партії “За майбутнє” Дмитро Сіманський

Росія готується до війни з Україною

Це ніяк не означає, що росіяни заберуться з Криму завтра чи перестануть чинити провокації на Донбасі (цілком ймовірно масштабні, до наступу на Маріуполь включно). військові дії і окупація частини нашої території росією триває з 2014 року.

У Росії нема можливостей і ресурсів для великої війни. і головне – у неї нема причин для такої війни. нема причин економічних, політичних, геополітичних, ідеологічних.

Це не означає, що інші види війни проти України не будуть використані. буде тривати енергетична і економічна війна, будуть дипломатичні та правові війни, будуть ще масштабніші кібер-операції. але головне, для чого я пишу цей текст – триватимуть і наростатимуть інформаційно-психологічні операції ((англ. Psychological operation (PSYOP) — сплановані дії з передачі конкретної інформації та індикаторів до іноземних аудиторій, щоб вплинути на їхні почуття, мотиви, критичне мислення і, зрештою, на діяльність іноземних урядів, організацій, груп чи індивідів)

Прямо зараз ми спостерігаємо в одній з таких операцій. називається вона “росіяни от-от нападуть

Вигодонабувачів у цієї хвилі паніки двоє – росіяни і Петро Порошенко. Чому росіяни – я вже написав вище, а Порошенку брехні про напад росіян потрібні, щоб уникнути відповідальності за скоєне разом з Медведчуком і Ахметовим. саме тому, до речі, фестиваль паніки й істерики так радісно підтримують більшість олігархічних ЗМІ та порохоботська гвардія у ФБ.

Одним з наративів ІПСО “Росія нападе” є стогон фейсбучний “чому влада нічого не розповідає громадянам про неминучий напад росіян”.

8. єдиний наслідок комунікацій від влади про війну, якої не буде, з широкими верствами українських громадян – порожні банкомати, черги на заправках і відсутність гречки у супермаркетах. а, ще – економічні проблеми і політична дестабілізація.

Автор: Всеволод Гордієнко

MIXADV

цікаве