Берлін відмовив Вашингтону та Києву

Чергує поліція, бо пиляли дзвони: як у Кропивницькому храм, у який колись пустили УПЦ, передають ПЦУ

31/05/2023 AA 0

Неподалік храму Успіння Пресвятої Богородиці по вулиці Авіаційній або, простіше кажучи, в парку Крючкова з п’ятниці чергує поліція. Бо минулого тижня міська рада передала релігійну […]

Якщо вірити німцям, що вони не перекривали повітряний простір для британців, які везли нам зброю, то з боку Британії обліт Німеччини це жест демонстраційний. А як його ще оцінити?

Німці кажуть, що не перекривали повітряний простір для британців

І тут згадується ніжна дружба совка з Гітлером. Це лише потім щось пішло не так. А спершу все ок було. Коли совки задумала будувати свій газопровід на Захід, то США пропонували Європі альтернативу. Але ФРН відмовила Вашингтону і підтримала проект СРСР – країни, яка була загрозою для всього світу. Можливо, саме газові гроші допомогли совку протриматися довше.

2008 року саме Німеччина , плюс Франція заблокували надання Україні і Грузії ПДЧ до НАТО. Правда, там іще наша елітка в особі Януковича і Тимошенко постаралися.

Коли Трамп приїздив до Меркель і публічно сварився через Північний Потік-2, то він не просто сварився. Він пропонував в обмін на відмову від цього проекту не пригадую чи то зниження, и то скасування тарифів для німецької металургійної промисловості. Меркель відмовила.

Для Меркель важливо стримати війну, щоб до її країни не почався потік біженців з України. А так вони хотіли вирішити питання за рахунок України.Недарма відома формула носить ім’я Штанмайєра. Вона передбачала проведення виборів в лугандонії без виведення звідти російських військ.

Коли Меркель пішла, то від німецьких політків звучали оптимістичні заяви. Здавалося б, вони переосмислили свою позицію. Але приїхала нова міністр закордонних справ і просто як Меркель: зброї вам не буде.

Данке шон.

Автор: Юрій Луканов

MIXADV

цікаве