Столтенберг пообіцяв Росії наслідки за напад на Україну

Газават по-новоукраїнськи

04/07/2022 AA 0

В Новоукраїнці це не священа війна мусульман, а боротьба за газ – заправку, доставку та повірку балонів. У цьому райцентрі та ОТГ  газ  і досі […]

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пригрозив Росії політичними та економічними наслідками у разі агресії проти України. Він додав, що Альянс відстежує незвичайну активність російських військ на українському кордоні.

Про це йдеться у заяві Столтенберга.

“Будь-яка майбутня агресія проти України матиме для Росії високу ціну, політичні та економічні наслідки”, – сказав генсек НАТО на спільній пресконференції з президентом Латвії Егілсом Левітсом.МЗС назвало найгірший сценарій вторгнення Росії в Україну

Столтенберг зазначив, що НАТО вдруге цього року спостерігає незвичайну концентрацію російських військ біля кордонів України. За його словами, Альянс відзначає скупчення важких озброєнь, артилерії і десятки тисяч військових.

Генсек НАТО підкреслив, висока концентрація російських військ не була спровокована будь-якими діями і незрозуміла, що підвищує ризики неправильного сприйняття ситуації, що склалася.

Столтенберг в черговий раз закликав Росію до деескалації і знизити напруженість в регіоні.

MIXADV

цікаве