У Венедіктової заявили, що Зеленський відсторонив Тупицького законно

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Офіс генерального прокурора вважає, що відсторонення президентом Володимиром Зеленським від посади судді Конституційного суду України Олександра Тупицького у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності відбулося згідно з вимогами чинного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба ОГПУ.

“Офіс генерального прокурора вважає, що відсторонення президентом України від посади судді Конституційного суду України у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності відбулося згідно з вимогами чинного законодавства України”, – йдеться у повідомленні.

Зазначаєтьсяя, що припинення повноважень судді Конституційного суду України чи звільнення судді КСУ у зв’язку із набуттям ним статусу підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення.

“У зв’язку з цим президент України, розглянувши клопотання в.о. генерального прокурора про відсторонення від посади судді Конституційного суду України, прийняв законний указ у відповідності до вимог чинного законодавства України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 грудня президент підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

У КС зазначили, що рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість нього.

MIXADV

цікаве