Перемога, яка нічого не варта

Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

19/09/2021 admin 0

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня. Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування […]

 

Так можна вважати про розв’язку виборів керівництва новообраної ради для  партії  «Батьківщина» за підсумками останніх виборів до Кіровоградської обласної ради.  Здобувши найбільше мандатів партія спромоглася не отримати жодної керівної посади у новій раді. Дипломатія політичних домовленостей для партії  дали на виході повний нуль.

Цікавим було і вдаване мінування  обласної ради під час першого засідання  ради. Хто і навіщо це зробив? За руку нікого на диво і нажаль не впіймали… А якщо і впіймали, то для політичної тиші вирішили не давати розголосу цій темі. Але політична пам’ять короткою не буває. Можна пригадати коли і як, і при кому при владі відбулося у нас перше мінування. Немає сенсу зараз нагадати імена та чиюсь партійну приналежність. Очевидне одне – то не були тоді «Слуги народу» чи радикали Олега Ляшка, і навіть не Партія регіонів.

Після перипетій з визначенням нового керівництва обласної ради, партійний спектр, якого був мало прогнозованим «місцеві аналітики» та прогнозисти принишкли. Конфігурація партій «Слуга народу»  – «Перспектива» – ОПЗЖ  – РПЛ для всіх стала несподіванкою, як і те що жодна партія, яка мала своїх представників у попередньому керівництві в новому не представлена. Переформатування  в обласній раді виглядає монументальним і цікавим для подальших політичних прогнозів.

Фракція «Слуг народу»  в обласній раді одна з найбільших  і   має 14 депутатів ,  то ж логічно що три заступники для підкріплення позицій обрані з фракцій, які не мають великої чисельності. Для точності партія «Пропозиція» – 5, ОПЗЖ – 11, а РПЛ має відповідно  5 депутатів. Ці тридцять п’ять  голосів і є противагою «Батьківщині» з 15 голосами та «Європейській солідарності» з   8 голосами. А ситуативній позиції  без посад в керівництві ради залишились партія «За майбутнє» з  п’ятьма депутатами, яка вочевидь допомагатиме час від часу конфігурації «Слуг народу» – ОПЗЖ – РПЛ – «Пропозиції» . Головою фракції «Слуг народу»  обрано депутата  Ігоря Волкова.

То ж на перший погляд вимальовувалася певна політична впливова більшість.

Анатолій Авдєєв

MIXADV

цікаве