“Ідею Зеленського про оновлення складу КСУ узгоджено з Європарламентом і країнами G7” – Арахамія

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Іншої альтернативи оновленню Конституційного суду немає.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що Європарламент підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського про оновлення складу Конституційного суду. Також цю пропозицію узгодили з послами країн “Великої сімки” (G7).

Про це він повідомив у своїй колонці на “Українській правді”.

 

“Рішення про оновлення КС вже підтримав Європарламент. А на зустрічі з послами G7 було узгоджено, що новий склад буде формуватися максимально прозоро, а також за участі громадськості та міжнародних партнерів. Жодної альтернативи запропонованому оновленню Конституційного суду немає”, – написав Арахамія.

До країн “Великої сімки” належать США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія та Канада.

Зазначимо, йдеться про законопроєкт, який президент Володимир Зеленський 30 жовтня вніс до Верховної Ради. Ним пропонується припинити повноваження суддів Конституційного суду, визнати його рішення про декларування “нікчемним” і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни в антикорупційному законодавстві.

Напередодні керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн “Великої сімки”. Основною темою зустрічі були події, пов’язані зі скандальним рішенням суддів Конституційного Суду.
Парламентські партії “Голос”, “Євросолідарність” та “Батьківщина” вважають неконституційним законопроєкт Зеленського, яким він пропонує розпустити Конституційний суд.
Водночас комітет Верховної Ради з питань правової політики

У Раді розповіли, коли розглянуть проєкт Зеленського про кадрові зміни в КСУ
може розглянути законопроєкт щодо зміни складу КСУ вже наступного тижня.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/ideyu-zelenskogo-pro-onovlennya-skladu-ksu-uzgodzheno-z-yevroparlamentom-ta-krayinami-g7-arahamiya-1657679.html

MIXADV

цікаве