Вибори у Кропивницькому: увага працюють лавочки, або для кого закон не писаний?

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02-03.08.2021

04/08/2021 admin 0

  Ісламська Республіка Афганістан  Бойовики руху «Талібан» майже повністю захопили провінцію Герат та її столицю. Наразі з 17 районів міста під контролем урядових сил залишився […]

IMG 9269

Напередодні дня голосування та в день голосування передвиборна агітація забороняється.

IMG 9265

Така вимога статті 52 Виборчого кодексу України. Проте в Кропивницькому не всі кандидати дотримуються цієї норми.

IMG 9271Особливо цим страждає політична партія «Перспектива міста» і її лідер Артем Стрижаков.

Сьогодні приблизно на 200 білбордах на фоні «партійного» болотяного кольору красується логотип партії – жовто-голубе серце. Крім того уздовж проїжджої частини окремих вулиць, зокрема Соборної, встановлено лавочки з назвою партії і тим же логотипом. Біля під’їздів багатоповерхових будинків ще висять листівки кандидата на посаду міського голови Артема Стрижакова (вул. Юрія Коваленка, 25/19, корп. 2, під’їзди 2 і 3, вул. Попова, 18).

«Це пряма реклама, яка заборонена законом. Зараз ми виявляємо всі такі лавочки й пишемо заяви в поліцію. Якщо політичну силу буде оштрафовано за кожну рекламу окремо, вийде доволі кругленька сума», – сказала координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області  Зоя Лебідь.

Виявлено рекламу в «день тиші» й кандидатів від деяких інших партій.

Але ж якщо кандидат дурить людей, щоб тільки дорватися до влади, то хто може гарантувати, що він не робитиме цього, коли там опиниться?

То ж перемагає діючий міський голова Андрій Райкович.

Без сумніву, більшості мешканців нашого міста такий результат видається логічним. Бо як би там не була, а Андрій Райкович зробив багато для благоустрою і розвитку нашого міста. Якби ще йому й не заважали. Та не брехали на кожному кроці, перекручуючи факти на свою користь, як це робив по суті головний конкурент Артем Стрижаков.

Напередодні виборів пресова служба Руху Опору Капітуляції розповсюдила повідомлення про те, що на представників їхньої організації напали. І хто? Штабісти кандидата в міські голови Артема Стрижакова та партії «Перспектива міста». Бо ж роківці на лавчини із логотипом партії, що фактично є незаконною рекламою, наклеювали наліпку: «Жодного голосу слугам Кремля».

«Активістів оточили у дворі одного з будинків, – сказано у пресовому релізі, – відібрали поліграфічну продукцію, після чого силою заштовхали до мікроавтобуса і відвезли до приміщення свого виборчого штабу. Там їх обшукали, допитали і, під фізичним та психологічним тиском, змусили записати на відео «зізнання» у нібито незаконній діяльності, викликали поліцію і склали адміністративний протокол про нібито пошкодження елементів благоустрою міста. Активісти РОК вже написали заяви про вчинення злочину, за попередньою кваліфікацією – ст.146 ККУ «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини». Раніше представники РОК та Національного Корпусу, в рамках національної кампанії «Лапті реваншу», передали лапті Артему Стрижакову, щоб нагадати містянам про антиукраїнську діяльність цього кандидата. Активісти залишили їх на порозі громадської приймальні партії «Перспектива міста». То виходить така помста у проросійського Артема Стрижакова та його тітушок. Здається на часі здіснити жорстку посадку за грати.

А розписні в політрекламу лавочки Стрижакова, до речі, ніякі – низькі і незручні. Мабуть, і тут хтось крав у “хазяїна” та робив “економію”…

Тож, комусь лапті, комусь крісло голови міста. Але не забуваймо, що крісло – це насамперед відповідальність і відкритість!

 

MIXADV

цікаве