Залізти в кишеню до кожного. Чим гукнеться українцям податкова амністія від Зеленського

“Слуги народу” пропонують за допомогою податкової амністії добровільно легалізувати доходи і капітали. Але при цьому натякають, що держава все одно дізнається про них і змусить заплатити

Президент збирається внести до Верховної Ради законопроект про податкову амністію
Президент збирається внести до Верховної Ради законопроект про податкову амністію / УНІАН

Зеленський нас помилує

У Верховній Раді скоро з’явиться новий законопроект про податкову амністію, повідомив глава парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності Данило Гетманцев. За його словами, законопроект, текст якого вже узгоджений, внесе “з дня на день” президент Володимир Зеленський.

Податкова амністія передбачає, що власникам активів (грошей, нерухомості, частки в бізнесі), які накопичили їх нелегально, без сплати податків, дається можливість легалізувати своє добро, за певний відсоток від його вартості. У результаті власник стає чистим перед податковим відомством, а держава — отримує додатковий дохід. Тому таке оголошення про своє майно часто називають нульовою декларацією.

Проведення податкової амністії “Слуги народу” обіцяли ще рік тому на виконання передвиборчих обіцянок Зеленського. Хоча це не було свіжою ідеєю. Подібні спроби були за урядів Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана. Нарешті минулої осені в парламенті з’явилася перша версія відповідного законопроекту від “слуг” (№1232), проте він так і застряг в комітеті і не був винесений навіть на перше читання. Актуалізував тему сам президент у травні, коли говорив про пріоритети на поточний рік.

А от текст нового законопроекту на момент підготовки статті ще не був доступний на сайті Верховної Ради, та окремі положення, які, швидше за все, в ньому будуть, Гетманцев озвучував ще раніше.

Скільки заплатимо за амністією

Амністія буде справою добровільною, і торкнеться тільки тих активів і доходів, які були отримані без сплати податків. Також амністовані будуть звільнені від відповідальності за ухилення від сплати податків і за фінансові правопорушення. Однак декларується, що все це не буде стосуватися коштів, накопичених за рахунок хабарів, корупції і кримінальних злочинів.

За словами Гетманцева, плата буде диференціальною: при легалізації грошей, які розміщені на рахунках в українських банках, доведеться віддати 5%, якщо ж гроші і активи розміщені за кордоном — 9%, а якщо українець захоче узаконити готівку — то 18%. Однак передбачені і певні знижки — якщо відбілені гроші власник інвестує в ОВДП, то доведеться сплатити лише 2,5%. У разі ж, якщо будуть легалізовуватися корпоративні права в Україні або за кордоном, то нічого платити не доведеться. Однак в цілому ставки високі, значно більші, ніж пропонував спочатку Зеленський (все під 5%).

Гетманцев заявив, що головна мета амністії — дати можливість українцям, які отримували нелегальні доходи, відбілити їх, а друга — повернути в Україну виведений капітал. Хоча, швидше за все, головна мета — та, яку він назвав “не основною”: отримання додаткового доходу в бюджет. Адже закон запрацює, ймовірно, вже в наступному році, коли владі будуть дуже потрібні кошти: дефіцит бюджету на 2021 г. (хоча це лише в проекті відповідного закону) планується на рівні 6% ВВП (близько 270 млрд грн) і оцінюється, як дуже великий. А від проведення податкової амністії влада розраховує отримати до $10 млрд.

Суперечливий досвід податкової амністії

Досвід інших країн свідчить, що податкові амністії нечасто бувають вдалими, тобто коли вони супроводжуються значним припливом інвестицій від легалізації “мільйонів з-під матраца”. Наприклад, у США з початку 1980-х до середини 1990-х рр. провели понад 80 амністій, але вони принесли бюджету тільки $2 млрд, що на фоні американської економіки — просто крихти.

У 2004 р. в результаті податкової амністії влада Бельгії планувала отримати у дрежскарбницю $500 млн, запропонувавши легалізувати доходи за акціями, банківськими рахунками і облігаціями за ставками 6% і 9%, але в результаті вдалося зібрати тільки 6% від запланованого.

Німеччина після проведеної в 2005 р податкової амністії отримала лише 1,5 млрд євро при планових 5 млрд євро

Невдалою була й амністія в Росії у 2007 р. — громадянам запропонували за 13% легалізувати фінансові кошти, які перебували всередині країни, і в результаті було сплачено лише 3 млрд рублів.

А найбільш провальний проект податкової амністії був у Грузії, коли Михайло Саакашвілі запропонував легалізувати доходи або майно лишень за 1% вартості, але за рік поки діяла програма доходи відбілили тільки 8 осіб, які сплатили $35 тис., Хоча влада очікувала залучити $4 млн.

Звичайно, є й протилежні приклади. Експерти називають вдалою податкову амністію, проведену в 2001-2002 рр. в Італії, однак там влада застосувала поєднання дуже солодкого “пряника” і жорсткого “батога”. З одного боку, вартість легалізації була низькою — потрібно було заплатити лише 2,5% від декларованого чи придбати на 12% від легалізованого державні цінні папери. При цьому декларанти звільнялися від подачі податкових декларацій, сплати боргів за податками і аудиту коштів, які вони легалізували. Також була гарантована повна конфіденційність інформації для податкової та інших держорганів. Але, з іншого боку, влада значно посилила покарання за порушення податкового законодавства. Тому італійцям стало набагато вигідніше і безпечніше легалізувати доходи. В результаті у країну повернувся 61 млрд євро, а скарбниця отримала у вигляді податків 24 млрд євро.

Як правильно відбілювати капітали

Оскільки тема амністії мусується вже давно, експерти встигли виробити певні критерії, за яких вона могла б стати успішним інструментом повернення в Україну капіталів, а не черговою спробою видавити ще більше грошей з працьовитих українців.

По-перше, однією з головних умов називають широку роз’яснювальну роботу, коли ті, кого може торкнутися ця амністія, чітко і завчасно знатимуть, чим вона обернеться. І тут ми бачимо проблему — законопроект ще в Раду не подано, а часу на підготовку процесу (якщо його планують запустити з 2021 г.) лишилося дуже мало. Наврядчи влада встигне переконати населення у перевагах відкрити свої приховані доходи. Крім того, критично важливі терміни, відведені на амністію — часу має бути достатньо, щоб потенційні декларанти змогли все обдумати і проконсультуватися з юристами. Ми ще не бачили нового законопроекту, але в попередній версії амністії на неї планувалося відвести лише три місяці.

Друге — це довіра населення до влади. Усі повинні бути впевнені, що держава не використовує амністію проти декларанта. І тут також все погано: рейтинг “Слуг народу” стрімко падає, і як наслідок до будь-якої їхньої ініціативи ставлення буде упереджене.

Третє — низька плата за легалізацію, яка повинна становити пару відсотків, в крайньому випадку — до 10%. А пропонована вартість легалізації готівки за 18% — це занадто дорого в українських реаліях. За такої ставки переваг стати чесною людиною просто немає.

Крім того, невдало обрано і час проведення — економіка падає, мікро-, малий і середній бізнес переживають не найкращі часи, і в такій ситуації сумнівно, що ті, кому є, що легалізувати, погодяться ділитися з державою.

А ось якщо говорити про великий бізнес, то для успішної реалізації амністії капіталів, потрібно перекрити можливості відведення і зберігання грошей в офшорах. У кращому випадку це справа не одного року. Чи захочуть олігархи віддавати відсотки зі своїх капіталів — питання риторичне, у всякому разі в сучасному українському контексті.

Тож поки не видно аргументів на користь того, що затія команди “Слуг народу” спрацює в плюс. Або все-таки будуть ті, кого змусять заплатити?

Початок тотального контролю?

Хоча амністія буде на перших порах добровільною, Данило Гетманцев вже наполегливо рекомендував деяким громадянам нею скористатися. Він наводив як приклад трудових мігрантів.

“Заробітчанам я рекомендував би скористатися амністією. Але це їх право. Отримуючи дохід в іншій країні, громадянин України зобов’язаний його задекларувати тут і сплатити податки. Якщо йдеться, наприклад, про Польщу, з якою у нас укладено договір про уникнення подвійного оподаткування, алгоритм інший. За підсумками року людина отримує в польській податковій службі довідку про отриманий дохід і сплачений з нього податок. Подає декларацію в українську податкову і доплачує тільки різницю між розрахованим українським і сплаченим польським податками “, — відзначав Гетманцев в інтерв’ю” Мінфіну “, правда, заспокоював, що саме у випадку з Польщею нічого доплачувати не доведеться.

Більш того, амністія капіталів — це частина ще більш масштабного задуму влади. Гетманцев вже попередив українців, що податкова амністія тільки перший крок процесу посилення контролю держави над доходами громадян під час податкової реформи. За рік або два на нас чекає введення так званого загального декларування, коли подавати декларації про доходи будуть усі громадяни. А це вже загрожує неприємностями для тих, хто не пішов на угоду з державою за амністією. Наприклад, купуючи квартиру за гроші, що відкладалися в заначку протягом декількох років із зарплати в конверті, українцеві потрібно буде пояснювати податковим органам джерело їхнього походження.

 

MIXADV

цікаве