У Кропивницькій школі влаштували побори з погрозами погіршення успішності у дітей

школа грошіБатьки навчального закладу НВО № 25 у Кропивницькому скаржаться на побори під видом добровільних внесків. Збентежені таким нахабством від директора школи, батьки учнів 5 класу написали скаргу до “Електронної книги скарг України“.

Текст скарги:

“Звертаємось до Вас зі скаргою на НВО № 25, м. Кропивницький.

Керівництво школи перейшло всі можливі й неможливі межі! В останній місяць навчання в 4-му класі, адміністрація школи оголосила вимогу – для переходу до 5-го класу, батьки повинні придбати за свої кошти стілець! Його вартість – 306 гривень.

Для навчання дитини в 5-му класі, батькам необхідно викласти на державну школу величезні кошти! Ми були в шоці, коли зайшли в нову класну кімнату. Клас виглядав наступним чином: голі, пофарбовані стіни; старі учнівські парти; розсипаючийся під час дотику вчительський стіл; новенькі, придбані батьками стільці.

На батьківських зборах в кінці серпня 2017 року в кабінет зайшла директор школи Матяшова Лілія Петрівна з наступною промовою: “Шановні батьки, незважаючи на заборону міського голови Райковича Андрія Павловича та начальника управління освіти Костенко Лариси Давидівни про грошові побори в навчальних закладах, гроші Ви все одно будете здавати! На ремонт опалення виділено 3 мільйони гривень, але Мені їх на ремонт не вистачає! І таких прикладів Я можу привести Вам цілу купу. Тому щомісяця здавайте хоча б по 30 гривень на фонд школи, тільки Я Вам цього не казала, бо ще хочу попрацювати! + самостійно вирішуйте суму на фонд класу (батьківський комітет за наказом адміністрації школи встановив суму фонду класу також 30 гривень)».

На батьківських зборах у вересні директор знову завітала до нашого класу з наступними словами: «До кінця семестру у Вашому класі повинен бути проектор і все, що для нього необхідно (мультимедійна дошка, колонки, шнури та інше). В разі не придбання проектора – Ваші діти стануть гірше вчитися!».

Розділивши зазначену суму на кількість дітей, отримали по 800 гривень з сім’ї! Після батьківських зборів, дітей на уроки почали водити в інші класи де є проектор, за допомогою якого дітям проводять контрольні та самостійні роботи. Якість зображення погана, внаслідок чого діти неправильно бачать умову задачі, приклади та іншу інформацію.

Таким чином завдання виконуються неправильно і оцінка не відповідає реальним знанням дітей. Коли діти почали скаржитись вчителям, що погано видно зображення, отримали відповідь: «Коли Ваші батьки куплять проектор, тоді у Вас будуть гарні оцінки!».

Батьківський комітет адміністрація школи збирає окремо і з їхньою допомогою вимагає кошти для придбання в клас: нового вчительського стола, шаф, полиць, класного куточка, державної символіки та інших побутових речей.

Розберіться, будь ласка, з цими проблемами, адже освіта в нашій державі безкоштовна! З повагою батьки п’ятикласників”.

ВІД  · 29.09.2017

http://prodereban.com.ua/news/kirnews/u-kropivnickij-shkoli-vlashtuvali-pobori-z-pogrozami-pogirshennya-uspishnosti-u-ditej-133722/

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply