В інтернет-мережі Кропивницького «з’явилося гарне немовлятко»

ютос – тисни – підтримай!
 

Кропівничани отримали змогу читати ще один сайт «Кропивницький час-тайм». Нове інтернет-немовлятко приємно відрізняється від своїх  «дитсадкових чи ясельних одногрупників»,  бо вже має своє власне неповторне  лице. Немає в ньому однакових з іншими переспівів місцевих «новин». І як оте все було читати до цього? Всі пишуть про одні і ті самі прес-конференції, про  вулиці без води чи світла, а іноді навіть про перенос парканів.

А ще було на місцевих сайтах про ДТП, напади, крадіжки та інші прикрості. Дехто з побудовників концепцій видань вважав, що то приваблює читача, з того виходить захід реклами і тому подібне. Саме через такий примітивний підхід  вже вмерло пару десятків щойно народжених  «інтернет-немовлят». А ще додався, мабуть, і брак коштів на запланований творцями розмах крил.

Приємний ненав’язливий дизайн нового видання доповнює і добре запропонований  читачеві авторами сайту зміст. А таке до снаги не всім інтернет-виданням. В добрий путь «Кропивницький час-тайм»! Нехай час цього видання не буде обмеженим.

Натисни – підтримай Сурму!