Новий мікрорайон Кропивницького

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

Новий мікрорайон Кропивницького планується розпочати будувати наприкінці поточного року. Орієнтовне  місце знаходження біля кільцевої дороги за так званим полігоном. Туди звезуть всі МАФи міста. Їх орієнтовна кількість сягатиме тисячі. Для зручності городян та гостей міста туди проляже нова тролейбусна лінія. Проїзд планують зробити безкоштовним.

Для забезпечення культурної програми та розвитку туризму поруч буде збудовано парк радянського періоду. Там будуть зібрані всі пам’ятники радянського періоду та збудовано Музей революції. Будівля складатиметься з двох частин – чорної та білої. В чорній будуть розміщені експозиції видатних земляків6 Троцького, Зинов’єва, Таратути, Д. Бєдного,Боженка ті інших їх однодумців. В білій експозиції заплановані зали Винниченка, Голубовича, Шульгіних, Костя Блакитного, Маланюка,Генералів УНР та інших. Планується збудувати ще інсталяцію “капличка атеістів-безбожників” з підручних матеріалів сусіднього полігону. та алею міських голів.

Площу перед музеєм прикрасить монумент змінної конфігурації присвячений великим землякам _єлисаветградцям- зинов’євцям- кіровоградцям – кропивничанам. Серед них будуть політики, письменники, вчені, бізнесмени  та митці , які сидітимуть за овальним столом.  Любий городянин, який вважатиме себе видатним, за певну суму зможе роздвинути стіл поставити додатковий стілець та увічнити композицію своєю новою бронзовою фігурою натуральних розмірів.  Заплановані і  інші пам’ятники: ковбасі, друкарській машинці, птаху злагоди з вселенським розумом, вождям спецінспекції з  благоустрою міста, і місцевій чупакабрі.

Результат пошуку зображень за запитом "фігура чупакабри"

Саме цей новий мікрорайон вбере в себе шарм «одеського сьомого кілометра» та ідею культурно- туристичної  Мекки  України. Проектна назва  торгово-культурного містечка в Кропивницькому – Музомафія. Проект узгоджено з Академією наук та таємно підписано міським головою Андрієм Райковичем. То ж весь світ та і Україна в гості до нас.

MIXADV

цікаве