Bloomberg: росія загрожує Індії зривом спільних проектів, щоб не потрапити до глобальної фінансової ізоляції

Чергує поліція, бо пиляли дзвони: як у Кропивницькому храм, у який колись пустили УПЦ, передають ПЦУ

31/05/2023 AA 0

Неподалік храму Успіння Пресвятої Богородиці по вулиці Авіаційній або, простіше кажучи, в парку Крючкова з п’ятниці чергує поліція. Бо минулого тижня міська рада передала релігійну […]

Кремль чинить тиск на уряди різних країн, включаючи Індію, погрожуючи анулювати оборонні та енергетичні угоди, якщо вони не допоможуть запобігти включенню Росії до «чорного списку» FATF (міжурядова організація, яка займається виробленням світових стандартів у сфері протидії відмиванню злочинних доходів та фінансуванню терор).

Про це пише Bloomberg.

Російська сторона попередила своїх колег в Індії про «каскад непередбачуваних та негативних наслідків для співпраці в оборонній, енергетичній та транспортній сферах, якщо FATF вживе нових заходів проти Росії», повідомляє Bloomberg.

Як з’ясувала агентство, серед російсько-індійських проектів, які опиняться під загрозою, якщо буде вжито додаткових заходів проти Росії, перераховано:

– співробітництво «Роснафти» та Nayara Energy Limited,

– експорт російського озброєння та військової техніки до Індії, а також технічне співробітництво у сфері оборони,

– російські пропозиції щодо нових спільних авіаційних проектів, які були представлені на виставці Aero India 2023,

– технологічне та енергетичне співробітництво на АЕС в Індії,

– угоду між ВАТ «РЖД Логістика» та Індійською контейнерною корпорацією про послуги з перевезення вантажів у зв’язку з розвитком торгового коридору Північ — Південь.

Раніше FATF вже призупинила членство Росії, проте Україна наполягає на тому, щоб організація наклала додаткові обмеження.

Як зазначає Bloomberg, внесення Росії до чорного списку FATF поставить уряд Путіна в один ряд з Північною Кореєю, Іраном і М’янмою (поки що тільки ці країни мають такий статус) і занурять економіку РФ у ще більшу ізоляцію.

Bloomberg не знає, чи відреагувала Індія на російські попередження. Російський та індійський уряди не відповіли на запити про коментарі.

MIXADV

цікаве