Актриса Лія Ахеджакова в захваті від свого життя в Ізраїлі

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

Лія Ахеджакова зовсім не сумує за Росією. Їй цілком добре в новій країні.Деякий час тому акторка театру та кіно Лія Ахеджакова переїхала до Ізраїлю. Після лютневих подій знаменитість довго перебувала в Москві, але зіткнулася з жорсткою критикою через свої політичні погляди.В результаті Лія Межидовна все ж вирішила емігрувати, незважаючи на солідний вік.

Днями артистка відвідала виставу свого молодого колеги Анатолія Білого, який кілька місяців тому також покинув Росію. Чоловік розповів журналістам, що Ахеджакова в захваті від нового місця проживання.”Таких емоцій у Лії Межидовни в Москві не було. Вона унікальна, вона душа. Що вона переживає зараз… емоції, які випливають з неї – це дорогого вартує”, – сказав Білий.Він додав, що Лія Межидовна високо цінує його як актора. Звичайно, симпатія взаємна. Після цього Білий сам пішов на спектакль з Ахеджаковою, і йому дуже сподобалось.

Цікаво, що 84-річна зірка “Сучасника” адаптувалася набагато швидше на новому місці, ніж багато молодших колег. Наприклад, 73-річна Алла Пугачова досі не може нарешті звикнути до нової країни. Вона також засмучена тим, що майже всі її колишні друзі забули про неї.Щодо Лії Ахеджакової, то її найбільше засмутила реакція простих росіян.

В одному з останніх інтерв’ю акторка зізналася, що у неї “мороз по шкірі”, коли вона читає рядки людей в Інтернеті. Негативні заяви співвітчизників стали останньою краплиною, завдяки якій артист вирішив переїхати. Багато хто радить їй прийняти зраду.

#персоны#знаменитости#стоп_войне

Джерело: https://www.eg.ru/…/2863352-ahedjakova-v-vostorge-ot…/

MIXADV

цікаве