ІОАСАФОВА БІБЛІОТЕКА

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

Мати власну бібліотеку – це прекрасно. Мене, коли приходжу в гості завжди цікавлять книжки, які збирає або зберігає власник житла. Вони свідчать про уподобання та переконання господаря.

ХАТИНКА ІОАСАФА – а це келья, квадратів так на 500. зберігає багато цікавинок…

Це прям якась печера Алладіна антиукраїнської літератури…

До речі, Андрій Пінчук Я не згоден з думкою, що це, мовляв, стара література і нагорода теж, тому не такі цікаві подібні знахідки, як докази прихильності до “русского мира”.

Навпаки,  на мою думку, вони доводять  традиції та історію тривалих й міцних зв’язків з “русским миром” митрополита КІРОВОГРАДСЬКОГО ІОАСАФА та всіх московських попів Кропивницького… А їхня кількість доводить, що Іоасаф збирався їх ширити серед попів та прихожан…

Особливо багато їх у Кафедральному соборі  (біля спортшколи) та в церкві “біля янгола”… 

Ну, а область просто кишить ними…

Правда Савва Редько ? Згодні Іван Верескун?

Чи знову під чадом кадила будете брехати, що владика ІОАСАФ молиться за Україну?!

Пам‘ятаєте історію про те, як цілий Собор УПЦ моськовського патріархату заявив про «самостійність і незалежність» від Москви?!

Це був лише піар хід для того, щоб в суспільства було до них менше уваги і питань.

Насправді УПЦ МП не є самостійною структурою. Нікуди вони не віддалились. Це частина російської церкви була і залишається. Так прописано в статутних документах. Підтвердженням цьому є лист Священного Синоду знайдений у митрополита Іоасафа від 26 жовтня. Свіжий. Тільки з печі дістали. Священний Синод РПЦ – це вищий орган управління РПЦ.

Суспільство не обманути. І брехати, як у церкві кажуть, то є гріх.

У свою чергу за державну зраду та колабораціонізм передбачена кримінальна відповідальність!

Підписатись на канал можна тут: t.me/A_Lavrus

MIXADV

цікаве