У кропивницькій бібліотеці відкрили краєзнавчий кабінет історика з Кіровоградщини (фото)

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

У Кропивницькому в обласній бібліотеці імені Чижевського відкрили краєзнавчий кабінет Анатолія Пивовара – українського історика, кандидата економічних наук, автора багатьох монографій з історії та джерелознавства степової України, лауреата обласної краєзнавчої премії імені Ястребова.

Анатолій Пивовар помер у Кропивницькому 27 червня 2022 року. Документи, книги, мапи, з якими працював науковець, передала бібліотеці його дружина з упевненістю, що вони зацікавлять нових дослідників.

Анатолій Пивовар народився в 1958 році на Кіровоградщині, в селі Дереївка. Згодом жив і навчався у селі Червона Кам’янка, Після служби в армії закінчив економічний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, аспірантуру Інституту економіки АН УРСР, з 1987 року — кандидат економічних наук.

Працював на наукових та керівних посадах в установах Академії наук України та її Президії, Міністерства праці України, у Вищій атестаційній комісії України, в Апараті Верховної Ради України. Окрім великої кількості наукових праць, був членом редакційної ради та автором багатьох статей наукового щорічного збірника «Інгульський Степ».

MIXADV

цікаве