Друг Паланковий

Письменниця Ірена Карпа про російську культуру: “Це культура ґвалтівників і крадіїв, і жодним Толстоєвським це не припудриш”

04/10/2022 AA 0

Офіційно наймоднішу письменницю України від початку нульових і дотепер ми зустрічаємо у Варшаві. Сюди Ірена Карпа приїхала презентувати свій новий роман – психологічний детектив-трилер “Тільки […]

Це друг Паланковий. Паланковий міг би бавити внука в Данії, якого за рік часу ще не бачив, або міг би чілити десь в іншій безпечній місцині.

Та Паланковий на початку березня зібрав рюкзачок і рванув до столиці добровольцем. Бо і раніше три роки поспіль свою відпустку проводив в добробаті в окопах степів  Донеччини.

Бо, як професійний військовий, багато чого знає, вміє і може. Через його науку вже перейшли, напевно, пару сотень бійців. Хтось вдосконалив навички, хтось здобув новий досвід. 

Хтось воює в Українській Добровольчій Армії, а хтось поповнив лави ЗСУ.

– Не шкода, що навчили, а хлопці пішли?

– Та ну, спільну ж справу робимо, – і посміхається у вуса.

Паланковий – міцна опора південного напрямку боротьби Української Добровольчої Армії.  В перервах між проведенням бойового залагодження, перепідготовки та підготовки особового складу, друг Паланковий проводить заходи розмінування вже деокупованих територій, чим допомагає зробити життя цівільного населення більш безпечним.

А ще Паланковий рятує, і не лише людей.

Ось місяць тому врятував пташенят яструбів. Щодня годував їх тоненькими стріпсами мерзлого м‘яса. Старшенький вже вилетів з «гнізда». Рівень людяності зашкалює.

 Сьогодні вдруге за 6-й місяць повномасштабної війни втрапив на пару днів додому.

Ми не закликаємо бути такими, як Паланковий, це не всі можуть. Але закликаємо щодня робити маленькі внески у наближення найбажанішого дня, щоб не було соромно перед собою. Потім. Після великої ПЕРЕМОГИ.

А наш герой  за пару днів має полагодити свій грузовичок і знову летіти на південь.

І ми дуже сподіваємося, що ви побачите, які трансформаціі очікують це авто, бо креативність українців меж не знає.

Як каже Паланковий, місце на роботі ще тримають, але зарплату не платять.

Ну, ви в курсі, що добровольці виконують бойові задачі безоплатно і перебувають на самозабезпеченні.

Картка Приват на ремонт машинки – 4731 2196 4324 9380

Для зручності – також додаємо в коментарі.

Якщо знаєте, що можете допомогти, допомагайте, бо у взаємодопомозі – сила гнати нечисть з рідної землі

MIXADV

цікаве