Як що помірятися будяками, то Львів програє Новоукраїнці

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

 Міський голова Новоукраїки Олександр Корінний у складі делегації Асоціації об’єднаних територіальних громад України, яку він ще очолює, потрапив до славного міста Львова. Про це він повідомив на своєму аккаунті у соціальній мережі Фейсбук:

«22 липня у Львові відбулась зустріч Правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ з міським головою Львова – Андрієм Садовим, головою Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад (при Президентові України).

 Обговорили актуальні питання місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, дійшли висновку в потребі консолідації та співпраці для спільної боротьби з викликами, що постають перед громадами в складних умовах сьогодення.

 Також команда Асоціації ознайомилася з досвідом міста Лева по роботі із наслідками війни. У Львові створюється національний реабілітаційний центр “Незламні”, який буде насамперед орієнтований на допомогу військовим та цивільним українцям, які отримали фізичні та психологічні травми внаслідок російської агресії. Для вагітних жінок-ВПО, у місті збудували Центр матері і дитини “Незламні матусі”. Також у Львові функціонують модульні містечка.»

 Прикро, але всього переліченого у Новоукраїнці немає… Зате є величезні будякові галявини з біль ніж двометровими колючими «красенями». Досвід перейняли, але чи допоможе це Новоукраїнці?

 До речі, у свій приїзд на Кіровоградщину у 2018 році Андрій Садовий оминув Новоукраїнку… Це якийсь, мабуть, знак долі? А чого їхати туди, де все «гаразд», у шоколаді та світлофонтанах… Тож як що помірятися будяками, то Львів програє Новоукраїнці. І цим можна пояснити майже все. Мабуть на часі знову міняти герб міста, замінивши святого Павла з навіжено піднятим мечем на розкішний будяк. Але це, мабуть, станеться після зміни міського голови. Бо є у місті Новоукраїнці така цікава традиція, що кожна «нова мітла», тобто мер, мете по-новому з новим гербом міста. А у Львові такої традиції немає – сотні років живуть з незмінним левом на гербі.

 Максим Буцалюк

https://surmanova.wordpress.com/2022/08/02/%d1%8f%d0%ba-%d1%89%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d1%96%d1%80%d1%8f%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%8f%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d1%82%d0%be-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%bf%d1%80/embed/#?secret=igXVV6hw1Y#?secret=94t7hjwXnJ

MIXADV

цікаве