лукашенко зробив гучну заяву щодо ядерної війни

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

олександр лукашенко
олександр лукашенко

білоруський лідер вважає, що москва повинна готуватися до використання ядерної зброї

Самопроголошений президент Республіки Білорусь олександр лукашенко закликав російську федерацію, котра на систематичній основі погрожує всьому світові застосуванням зброї масового ураження, бути готовою до використання “ядерки”.

Про це білоруський лідер сказав під час зустрічі із главою міністерства закордонних справ росії сергім лавровим, публічно наголосивши, що на території Республіки складів ядерних боєприпасів немає.

Ми маємо бути готові. Був 41-й рік, коли ми вірили… Тому ми віримо, але ми маємо тримати порох сухим. За всіма напрямками“, — сказав він.

Наприкінці невизнаний світовою спільнотою президент додав, що “їм (Білорусі — ред. редакцією) ця війна не потрібна”.https://t.me/telegraf_com_ua/17399?embed=1

Раніше “Телеграф” повідомляв, що нещодавно самопроголошений лідер Білорусі виступив із заявою, в якій прокоментував “блокаду” Литвою Калінінградської області, назвавши її “оголошенням війни”. Крім того, лукашенко додав, що поряд із білоруськими кордонами зафіксовано літаки НАТО, котрі нібито літають в небі над республікою із ядерною зброєю на борту і закликав кривавого лідера росії володимира путіна надати “дзеркальну відповідь”.

MIXADV

цікаве