Після звірств в Бучі Гундяєва і його підопічних не можна називати не лише християнами, але й людьми, – експерт

Газават по-новоукраїнськи

04/07/2022 AA 0

В Новоукраїнці це не священа війна мусульман, а боротьба за газ – заправку, доставку та повірку балонів. У цьому райцентрі та ОТГ  газ  і досі […]

Митрополит Тіхон (Шевкунов), патріарх Кіріл (Гундяєв), Владімір Путін. Світлина: kremlin.ru

Релігійний експерт Олександр Єфременко коментуючи богослужіння очільника РПЦ на Великдень зауважив, що після звірств російських окупантів в Україні, Кіріла і його підопічних не можна називати людьми.

«Взагалі, після всіх тих звірств, які з благословення гундяєва наробили так звані асвабадітєлі в Маріуполі, Ірпені, Бучі та в інших містах, його самого і його підопічних взагалі вже не можна назвати не лише християнами, але і навіть людьми», – написав Єфременко у Фейсбуці.

Він зазначив, що жодні богослужіння не зможуть виправдати РПЦ в очах Божих і в очах їхніх жертв.

«І які б пишні богослужіння не влаштовували б вони, і скільки б храмів не будували ніщо не зможе виправдати їх в очах Божих, і в очах дітей, які втратили своїх батьків. За всі ці злочини доведеться відповісти перед Непідкупним Суддею. Хоча здається, що про це в кремлі і даниловому монастирі вже давно забули…», – підсумував релігійний експерт.

Нагадаємо, предстоятель ПЦУ закликав весь світ засудити Кіріла за благословення вбивати українців. Також він говорив, що «Путін уподібнюється антихристу».

MIXADV

цікаве