Карма!: В ОП прокоментували вибухи у Бєлгородській, Воронезькій та Курській областях рф

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками

04/07/2022 AA 0

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками Журналист опубликовал фото, демонстрирующие, что сбитые над Белгородом беспилотники являются российскими. Заявления Минобороны РФ о том, что […]

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав “абсолютно природним процесом” та “божественним втручанням у справи грішників” вибухи у Бєлгородській, Воронезькій та Курській областях рф.

“Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати там усіх підряд, масово давити танками мирних людей, а для забезпечення вбивств використовуєте склади у своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати. За такої інтенсивності та обсягу російського військового вторгнення в Україну відсидітися не вдасться.

І тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів убивць абсолютно природний процес. Карма – штука жорстока”.

За його словами, тепер Бєлгородська, Воронезька та Курська області Росії також “починають активно вивчати таке поняття, як “демілітаризація””.

Подоляк зазначив, що великі паливні склади та склади боєприпасів у рф горять і вибухають з різних причин.

“Аж до… божественного втручання у справи грішників, які у Страсний тиждень масово вбивали людей в українському Маріуполі”, – підсумував радник голови ОП.

MIXADV

цікаве