У магазинах Кропивницького продаватимуть пиво

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

У Кропивницьких магазинах продається алкоголь

 У деяких продуктових супермаркетах Кропивницького стало можливим придбати алкогольне пиво. Слабоалкогольні напої можна придбати у  “Ятрані”, АТБ і “Файномаркеті”. На сторінці Кіровоградської ОДА і кропивницької міської ради про послаблення тимчасової заборони на алкоголь нічого не повідомляється. До того ж на ринку “Колхозний” містяни активно скуповують живі дріжджі, щоби виготовляти горілку домашнього виробництва.  

 Наприклад, на Закарпатті послабили обмеження щодо продажу алкогольних напоїв, інформує Закарпаття онлайн. Рада оборони області прийняла рішення дозволити з 15 березня 2022 року в період з 8:00 до 20:00 продаж слабоалкогольних напоїв, пива та вина на час дії воєнного стану. Під забороною залишається реалізація вказаних напоїв працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Нацгвардії, територіальної оборони та інших військових формувань.

 Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області.  Рада оборони Чернівецької области вирішила дозволити продаж пива під час режиму воєнного стану.

Про це йдеться у відповідному рішенні Ради оборони Чернівецької области, інформує Шпальта. Під час пресконференції голова Чернівецької міської ради Роман Клічук підтвердив це. За його словами, продавати цей алкоголь дозволили й сусідні області. Відповідне рішення набрало чинности 14 березня.

MIXADV

цікаве