Кому війна, а кому PR-акція…

Письменниця Ірена Карпа про російську культуру: “Це культура ґвалтівників і крадіїв, і жодним Толстоєвським це не припудриш”

04/10/2022 AA 0

Офіційно наймоднішу письменницю України від початку нульових і дотепер ми зустрічаємо у Варшаві. Сюди Ірена Карпа приїхала презентувати свій новий роман – психологічний детектив-трилер “Тільки […]

Навіть на звичайних деталях військового часу дехто намагається прорекламуватися та “засвітити” своє ім’я. Отак і читаємо на сайті «Гречка» з Кропивницького такий заголовок – «Вночі Новоукраїнська громада буде без вуличного освітлення». А  далі більше: «Мешканців Новоукраїнської громади попередили про відключення від сьогодні, 25 лютого, нічного вуличного освітлення на період воєнного часу. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.». Отака от, здається проплачена увага, до певної особи .

«Прохання до власників магазинів, кафе та інших об’єктів – вимкніть яскраві рекламні вивіски! Прохання до власників житла: намагайтеся максимально закрити вікна! Просимо усіх зберігати спокій та з розумінням поставитися до такого рішення!» – йдеться в пості міського голови.

Всі інші міста та їх керівники у цього сайту на другому і третьому плані. Щоб ніхто в області не ображався  за увагу до одного міста та однієї особи, десь згадали якісь там міста Малу Виску та Кропивницький, які, на жаль для Новоукраїнки, встигли дати команду на добу раніше, але нікому давати iнтерв’ю з цього приводу «не здогадалися». Просто виконали наказ президента, і що в тому такого? Таке тільки в Новоукраїнці… А чи часом не присоромити за це Новоукраїнського міського голову Олександра Корінного? І чому згаданий сайт частіше за інших читає і щось вишукує «цінне» саме фейсбук-сторінці цього керівника?

Тож кому війна, а кому навіть тоді PR-акції на умі… На журналістів та випадковості валити щось не варто, на такі випадковості їх   спонукають та заохочують давньою дружбою і симпатіями. До речі варто запитати у «Гречки»  та пана мера  Корінного: « А де у Новоукраїнці кольорові фонтани описані і  змальовані у грудні ще 2020 року?»

Максим Буцалюк

Кому війна, а кому PR-акція…

MIXADV

цікаве