Актуальна карта вторгнення Росії до України на ранок 28 лютого

На Львівщині проведуть референдум щодо приєднання області до Польщі

04/10/2022 AA 0

Таку інформацію поширюють через пропагандистські ресурси. Нібито наміри Польщі щодо українських територій досить агресивні. Буцімто вже навіть готові бюлетені для голосування за вихід Львівщини зі […]

Російські війська ведуть наступ на Україну із п’яти ключових точок, завдаючи ракетних ударів по військових складах, аеропортах та критичній інфраструктурі.

Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ”, опублікувавши актуальну карту вторгнення в Україну на 28 лютого.

Основні зусилля противник зосередив на Поліському та Сіверському операційних напрямках задля блокування Києва.У неділю, 27 лютого, бойові дії тривали як у столиці України, так і в другому за величиною українському місті – Харкові. Однак українські військові сили продовжують стримувати російський наступ. Підхід військових до Києва наткнувся на жорсткий опір, який не дав захопити місто.

Також відновився наступальний імпульс на Сумському фронті, що знову викликає занепокоєння щодо здатності військових сил Росії досягти столиці також зі сходу.

Не змогли продовжити просування війська РФ з боку Мелітополя в бік Маріуполя.

Нагадаємо, що Україна офіційно подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН у Гаазі з вимогою притягти її до відповідальності за викривлення поняття геноциду для виправдання агресії проти нашої країни.

Ксенія Срібнянська

MIXADV

цікаве