Офіс Президента: Домовилися зустрітися з російською стороною на українсько-білоруському кордоні

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що війська НАТО розташувалися на кордоні з Росією

04/10/2022 AA 0

Нібито цитату Макрона поширюють через проросійські ресурси. Буцімто він стверджує, що  «все НАТО уже підійшло до російських кордонів», однак все ще не зрозуміло чого хоче […]


Лукашенко взяв на себе відповідальність щодо безпеки

Важливе повідомлення від Офісу Президента України. Передаємо дослівно.

Олександр Лукашенко зателефонував Володимиру Зеленському.

“Політики домовилися, що українська делегація зустрінеться з російською без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні, в районі річки Прип’ять.

Олександр Лукашенко взяв на себе відповідальність за те, що на час проїзду, переговорів та повернення української делегації всі літаки, гелікоптери та ракети, розміщені на білоруській території, залишаться на землі.

Відзначимо, що раніше російська сторона уже кілька разів намагалася ініціювати перемовини з Україною в Білорусі. Спершу була пропозиція зустрітися в Мінську, потім – у Гомелі. Україна відкидає будь-які пропозицію про перемовини на території Білорусі, яка є співучасником нападу на нашу державу (з території Білорусі летять ракети й проривається воєнна техніка). Володимир Зеленський запропонував як майданчик Братиславу, Будапешт, Варшаву, Стамбул, Баку чи будь-яке інше місто в цивілізованому світі”.

Про те, хто братиме участь в дипломатичній українській делегації, не повідомляється.

MIXADV

цікаве