Кабмін запровадив держрегулювання цін на батон і соняшникову олію

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Кабінет Міністрів 30 грудня вніс батон та соняшникову олію до списку харчових продуктів, які мають істотну соціальну значущість.

Відповідну постанову № 1432 від 30 грудня опубліковано на урядовому сайті.

Включення до цього переліку означає, що Кабмін запровадив держрегулювання цін на ці продукти і суб’єкти господарювання, що їх реалізують, повинні декларувати зміни роздрібних цін на них.

Крім того, Кабмін встановив на період дії карантину граничний рівень торгової націнки “не більше 10% оптово-відпускної ціни на хліб житньо-пшеничний та батон з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією кінцевому споживачу”.

Минулого тижня прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував, що через “аномальні” ціни на газ, Кабінет Міністрів планує найближчим часом схвалити механізми підтримки виробників соціальних продуктів харчування.

Уряд не відкидає можливості запровадження прямих дотацій або спеціальних цін для виробників соціальних продуктів, зокрема соціального хліба, сказав він.

MIXADV

цікаве