Новоукраїнка: Тиждень за тижнем –звіт до звіту

У Харкові суд відмовився перейменувати проспект Григоренка на честь маршала Жукова

03/12/2021 AA 0

У Харкові Другий апеляційний адміністративний суд відмовив міськраді у перейменуванні проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова. Про це повідомив адвокат Андрій Коломійцев, передає Укрінформ. “Апеляційний […]

 Голова Новоукраїнської ОТГ Олександр Корінний, якого важко застати не то що кабінеті, а навіть у власній громаді продовжує рятувати свій невиразний імідж  звітами на власній сторінці в мережі Фейсбук, хоча дехто вважає, що твори пише не він сам, а хтось з його «літературних рабів»  його свити.

Наголошується святкова атмосфера та ейфорія, що плавно переходить в «ейфорію успіхів» членів громади. То ж розпочато з вітань із професійним святом працівників соціальної сфери.  Пафосна мова про людей, які «обрали для себе справою життя нелегку, але найгуманнішу у світі професію, суть якої – надавати  підтримку та захист тим, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.» І так перехід на імена і грамоти.

Далі пафос звіту спіткав медицину: «Мав зустріч із представниками Національної служби здоров’я України у складі делегації Асоціації ОТГ, під час якої обговорили проблеми медичних установ, що знаходяться у підпорядкуванні місцевих органів влади, зокрема, їх фінансування та забезпечення кадрами.  Звернули увагу НСЗУ, що наслідком незавершеної медичної реформи є нерівність в заробітних платах лікарів «первинки» і «вторинки», суттєво  нижчою є оплата праці молодшого медичного персоналу. Гостро стояло питання щодо протидії короновірусній інфекції: забезпечення киснем, іншими необхідними для лікування препаратами хворих, уражених вірусом SARS COVID та належним захистом від патогенних мікроорганізмів медичного персоналу.»

А лікарі Новоукраїнки, незважаючи на такі гарні вирази керівника ОТГ, все ж перебиваються з хліба на воду та мають тисячні заборгованості з отримання звичайної зарплати. А далі: «У свою чергу запевнив, що місцева влада і надалі допомагатиме комунальним медичним підприємствам у їх діяльності у межах повноважень та відповідно до можливостей бюджету. Проте, ефективною така допомога буде лише тоді, коли до розвитку медичної установи на умовах співфінансування долучаються всі громади, жителі яких обслуговуються у лікарнях. Невідповідність та запізнілість законодавства, яке мало б урегульовувати всі ці питання, є причиною ситуацій, коли територіальні громади, залишаються на одинці з проблемами своїх медустанов, а керівники деяких громад-сусідів намагаються уникати спільної відповідальності не лише за стан лікарень, а й за якість послуг.» Отакої! Довга придовга думка та інші зовнішні винуватці на стороні. Але вистачає сил і на вдаваний оптимізм:

«Тож, сподіваюсь, що озвучені питання почують посадовці Національної служби здоров’я та за участі вищих органів влади будуть урегульовані найближчим часом, адже без їх вирішення матимемо не лише зниження якості медичних послуг, а й подальший занепад галузі.»

Далі новина в певній мірі брехлива про «капличку у Звірівці». За капличку,тобто приміщення без вівтарю, але з іконами, очільник громади видає Бесідку без огорожі на чотирьох опорах з фігуркою Божої матері, та мощеною плиткою до неї стежкою. Чому так? Чому ніхто не пояснив що капличка різниця   від церкви меншими розмірами та відсутністю вівтаря. Хто відповідає за обман – феєрично звітуюча влада чи московські попи? І знову згадується загадковий мініпроект, в якому грошей вистачило лише на плитку, а не на пристойний дах і стіни, а також кілька образів!

Далі про канікули,обмін досвідом вчителів, змагання з настільного тенісу, волейболу, шахів, дартс, баскетболу, футзалу та зауваження про багатство спортивних подій… А чому не згадали про карантин та сплеск захворювань?

Окремо про охват та успіхи з боксу… за два місяці існування секції в ОТГ!

На останок про вакцинацію та останніх  хворих 79 осіб, і мізерні показники з вакцинації, при наявності мало не 3000 доз. Якщо повірити у оприлюднену звітність, то в громаді половина населення вакцинована, а інші цифри мілкої звітності вражають в інший бік, бо де 15, а де 23 особи. Що коментувати?

На останок пан Корінний написав фразу щоб вразила розмахом: «Всього за минулий тиждень працівниками КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської міської ради проведено вакцинацію 917 осіб. Бережіть себе і будьте здорові!» скільки з цих осіб який раз вакциновані невідомо, тому і невідомо чи вакцинували в громади її 5% за тиждень, чи були там мешканці інших громад, з яких вимагають коштів за вакцинацію, невідомо…

Максим Буцалюк

Новоукраїнка: Тиждень за  тижнем –звіт до звіту

MIXADV

цікаве