Саме у Кропивницькому “Макдональдс” вирішив побудувати свій макдрайв прямо на місці Центрального скверу

Газават по-новоукраїнськи

04/07/2022 AA 0

В Новоукраїнці це не священа війна мусульман, а боротьба за газ – заправку, доставку та повірку балонів. У цьому райцентрі та ОТГ  газ  і досі […]

Громадська активістка Надія Паливода оголосила голодування на знак протесту проти знищення Центрального скверу в Кропивницькому. Вона голодує з 25 жовтня вже 5-й день і стоїть під міськрадою, намагаючись привернути увагу громадськості до дій компанії «Макдональдс».
Саме у Кропивницькому “Макдональдс” 🍔 вирішив побудувати свій макдрайв прямо на місці Центрального скверу – останньої зеленої зони в центрі міста, де росте понад сто красивих розлогих дерев. “Макдональдс” забере собі мінімум 2000 кв.метрів, тут буде макдрайв у дві полоси, на місці скверу буде дорога і їздитимуть машини.
Сквер вже багато років перебуває в оренді у приватної особи, яка його занедбала. А тепер “макдональдс” пообіцяв зробити “красиву реконструкцію” скверу – і знищити половину зеленої зони! Міська влада Кропивницького це повністю підтримує. І частина мешканців також!
У суботу, 30 жовтня, планується всеукраїнського флешмобу біля ресторанів McDonalds в усіх містах України на підтримку Надії та скверу в Кропивницькому.
Завітайте до мережі McDonald’s у своїх містах і зробіть фото або відео на підтримку скверу в Кропивницькому!
⚠️‼️Також закликаю всіх свідомих громадян‼️ бойкотувати мережу McDonald’s, яка повинна бути соціально відповідальною і вибирати для своїх ресторанів соціально доцільні локації, а не знищувати зелені зони.
ОЛЕКСАНДР РАТУШНЯК

MIXADV

цікаве