Окупанти засипали залізницю біля Донецька, щоб їздити танками

Російські окупанти на північному сході Донецька засипали залізничні колії, щоб було зручно діставатися лінії фронту, зокрема танками

Окупанти засипали залізницю біля Донецьк…

Фото: Радіо Свобода

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на матеріал Радіо Свобода.

“До війни ніякого проїзду тут не існувало, тому що неподалік знаходився міст – Путилівський шляхопровід. Під час боїв за Донецький аеропорт цей міст, по якому бойовики завозили техніку і озброєння в район ДАП, був підірваний”, – йдеться у повідомленні.

Зазнаяається, що вперше свіжа, насипана поверх рейок дорога з’являється на супутникових картах у лютому 2015 року, після підриву Путилівського мосту.

На знімках різних років видно, як насип росте. Наразі відомо, що переїздом користуються російські збройні формування: це одна з трьох доріг, що поєднує основну частину окупованого Донецька з його північно-західною частиною, яка безпосередньо примикає до лінії розмежування.

Ці фото зроблені у травні 2021 року.

Фото: Радіо Свобода

Фото: Радіо Свобода

“Тут перекидали гусеничну техніку у березні 2021 року, коли почалося загострення на лінії фронту”, – йдеться у повідомленні.

З наведеної у матеріалі схеми видно, що крім насипаної за час війни дороги, залишається ще два шляхи у протилежну частину окупованого міста.

Фото: Радіо Свобода

“Один з них – на самому півдні цієї схеми (вулиця Славіна, але вона надто віддалена від центру). Залишається розв’язка між вулицею Гірничною та вулицею Артемівською, що являє собою міст, який так само уразливий, як і зруйнований Путилівський. Тож новоутворений шлях, про який йдеться, – стратегічний, у разі активізації боїв у цій частині міста”, – зазначають матеріалі.

Нагадаємо, що на окупованій Донеччині залізничники розпродають майно Донецької залізниці, а саме – локомотиви і вагони.

MIXADV

цікаве