В ОРДЛО відкривають філію російського “Бойового братства”: “Промиватимуть” мізки дітям

Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

19/09/2021 admin 0

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня. Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування […]

На окупованих територіях Луганської та Донецької областей окупанти відкривають представництво всеросійської громадської організації ветеранів “Боевое братство”. Вони займатимуться пропагандою серед молоді та дітей

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на “Східну правозахисну групу”.

Повідомляється, що після візиту в ОРДЛО депутатів Держдуми РФ Дмитра Сабліна та Андрій Турчака, в Кремлі вирішили відкрити в ОРДЛО представництво громадської організації ветеранів РФ “Боевое братство”.

Зазначається, що планується відкриття такої собі “Волонтерської роти” в окупованих Луганську та Донецьку, у якості “повноцінного представництва організації”.

“Організація буде посилювати просування ідеології РФ серед молоді ОРДЛО; здійснювати консолідацію та об’єднання так званого “ветеранського руху” НЗФ “ЛНР” та “ДНР” з ветеранським рухом РФ. Якщо, резюмувати то це ще один інструмент інтеграції окупованих Кремлем територій Луганської та Донецької областей до РФ”, – повідомляють правозахисники.

Довідка: Всеросійська громадська організація ветеранів “Бойове братство” створена у 1997 році ветеранами локальних війн та військових операцій РФ.

“Мета організації “Бойове братство”: консолідація зусиль ветеранів ВОВ, учасників бойових дій в локальних війнах та військових конфліктів, працівників правоохоронних органів РФ у формуванні порозуміння та духовного відродження Росії. Формування сучасної ідеології РФ. Укріплення ветеранської взаємодопомоги та співробітництва”, – зазначють у повідомленні.

Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас

MIXADV

цікаве