Собаці – пам’ятник, а бомжам нічого!

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

 

У міськіій раді Кропивницького підтримали петицію про встановлення пам’ятника Каштану, якого називають почесним собакою міста. Ініціатори такої ідеї запропонували на сайті електронних петицій встановити пам’ятник собаці, який напередодні помер. А помер від укусів інших, як і сам безпритульних собак. Гуманна і чуйна історія про лагідного собаку…Петиція  про «вшанування памяті» полеглого в боротьбі песика була підтримана необхідною кількістю голосів та допущена на розгляд посадовців.

Під час розгляду питання про встановлення пам’ятника собаці Каштанці, який «жив в центрі міста», виникло питання щодо місця розташування об’єкту. В результаті було обрано місце на площі Героїв Майдану з боку вулиці Дворцової. Члени комісії підтримали петицію і рекомендували саме це місце розташування, але остаточне рішення у цьому питанні прийматиме топонімічна комісія. А це місце,до речі, цікаве тим, шо там частенько окремі собаки, або навіть цілий гурт нападають на перехожих. І скарги городян владі на ці випадки якось не викликають ніякої реакції, крім міни стурбованості на обличчі та чергових фраз – «тримаємо на контролі» та «будемо вирішувати». От і вирішили вшанувати напади та покуси.

Питання ж притулків як  для тварин так і безпритульних громадян і досі «висить у повітрі», бо то руки у влади не доходять, то грошей немає, а то навіть акції протесту проти притулку хтось організовує…

А стосовно «собачої шани», то вона присутня і без планованого «монумента», бо вже зо два десятків років існує стихійний цвинтар для тварин поруч з меморіальним комплексом визволителям на фортечних валах. Його помітили, періодично згадують та здіймають галас, але які небуть зрушення відсутні. Міський головa Aндрій Рaйкович під чaс aпaрaтної нaрaди у квітні зaзнaчив, щo жителi мicтa неoднoрaзoвo звертaлиcя з прoхaнням прибрaти звiдти цвинтaр.

“Людям тaкi пaм’ятники не cтaвлять, як тaм coбaчкaм пocтaвили гocпoдaрi в скорботі. Якщo пoтрiбнo, тo винеcемo це питaння нa викoнкoм, aле требa зрушити йoгo з мicця”, – скaзaв міський голова. Отак і живе місто під знаком собаки.

Анатолій Авдєєв

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply