ПІОНТКОВСЬКИЙ: ПУТІН ПРИРЕЧЕНИЙ. КОЛИ АВТОРИТАРНИЙ РЕЖИМ БУДЕ ПОВАЛЕНО, НЕ СТАНЕ Й ПУТІНСЬКОЇ РОСІЇ, ЯКОЮ МИ ЇЇ ЗНАЄМО

Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

19/09/2021 admin 0

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня. Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування […]

Піонтковський: Путін приречений. Коли авторитарний режим буде повалено, не стане й путінської Росії, якою ми її знаємо

Президент Російської Федерації Володимир Путін приречений на поразку і коли його авторитарний режим буде повалено, відома нам Росія припинить своє існування

Про це повідомив політолог Андрій Піонтковський у програмі “Студія Захід з Антіном Борковським” на Еспресо.TV.

“Стратегічно Путін приречений. Володін своїм гаслом “Немає Путіна, немає Росії” в чомусь таки має рацію. Коли не буде Путіна, не буде й цієї путінської Росії. Буде якась інша. Ми на неї подивимось і кожен відносно своїх можливостей постараємось вплинути на розвиток цієї нової Росії”, – зазначив політолог.

Піонтковський зауважив, що повалити режим Путіна можуть навіть самі росіяни, якщо продовжать активно виходити на протести.

“Зараз проходить безпрецедентна кампанія залякування. І якщо у цій атмосфері на вулиці російських міст вийде навіть така ж кількість людей, яка вийшла в минулу неділю, по Росії – бл. 150 тис, у Москві – 30 тис, – якщо цей результат не зменшиться, значить процес очищення Росії від путінської влади вступив у свою заключну стадію. Якщо ж методами залякування, фізичного арешту, вдасться якось затримати розвиток цього протестного руху, значить хвороба проникне глибше й агонія продовжиться ще якийсь час”.

Політолог також додав, що спілкування 46-го президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним – це цілком новий стиль спілкування з лідером авторитарного режиму.

“У прес-релізі Білого дому ключове навіть не те, що Джо Байден говорив про російську агресію, як не крути, це банальність, а остання фраза, в якій американський президент заявив, що Сполучені Штати разом зі своїми союзниками і друзями будуть твердо протистояти зловмисним діям Росії у всьому світі”, – наголосив спікер.

  • Нагадаємо, президент США Джо Байден у вівторок провів першу телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, нагадавши в числі інших важливих питань, що Америка твердо підтримує суверенітет України.
  • У Білому домі повідомили, що президент Джо Байден “не приховував стурбованості” під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.
  • У свою чергу, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про серйозні розбіжності в позиціях Володимира Путіна і президента США Джо Байдена з приводу російської агресії на Донбасі.

MIXADV

цікаве