ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ МАПИ

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Нет описания фото.
Ви собі навіть не уявляєте, що то за карта, і яке вона має значення для України!
Розкажу про все по порядку. Уклав її такий собі граф Олексій Уваров. Ким він був? Сином Президента російської Академії Наук С. С. Уварова, того, що започаткував “русскій мір”, запропонувавши концепцію “Монархія, православіє, націоналізм.”
В 1845 році Олексій, пройшовши курс навчання в Санкт-Петербурзькому державному університеті, закінчив своє навчання в Берліні та Гейдельберзі. Потім член-кореспондент, почесний член Петербургської Академії наук, завідувач відділу російської та слов’янської археології.
У період 1851 – 1854 роках Олексій Уваров бере участь у розкопках на території п’ яти сучасних областей росії: московській, Володимирській, Івановській, Костромській, Вологодській. Було досліджено спосіб поховання у 7729 курганах на 161 місцевості. Експедиція записала топоніми. За результатами експедиції Олексій Уваров малює карту території, на якій проживав фінський народ меря та пише працю “Меряни та їх побут за курганними розкопками” https://rusneb.ru/catalog/000199_000009_003654554/
На карті, яку бачите перед собою, обведено мерянські землі. У попередньому своєму дописі про великоросів я викладав іншу карту, на якій були позначені межі московського князівства станом на 1468 рік. Якщо порівняти обидві карти, то побачимо, що в ту пору князівство розміщувалося, здебільшого, на мерянських землях.
Але це ще не все! Червоним підкреслено назви сусідніх народів, пошукайте хоч би у Вікіпедії інформацію про кожен з них і побачите, що вони також належать до угро-фінів. Скажіть будь ласка, ви бачите на карті території, яка стала центром народження росії, слов’янські землі? Я поки що не бачу! І археологи не побачили.. . Це вже пізніше москва завоює Новгород, але й там, на тих територіях не все однозначно…
Отже, Олексій Уваров показує нам угро-фінські етнічні землі, а ми знаємо про те, що росіяни є слов’ янами. У чому ж справа? А справа якраз в імперських прагненнях москви контролювати великі території, на яких проживають різні народи. І для контролю, щоб імперія не розпалася, їм потрібно із тих всіх народів створити один-єдиний. Саме це прагнення імперії і є причиною того, чому українська мова має їм таке значення – стоїть кісткою в горлі. Саме через те вони асимілюють та переписують історії народів, брешучи при тому. Не вірите? Ось вам сучасна імперська методичка 2019 року з трактування історії поневолених народів
А це сміливий чоловік,
Ніколай Макаров, академік РАН, керівник інституту історії. Незважаючи на політику імперії розказує про угро-фінські корені росіян. Вам потрібне ще вагоміші свідчення, як академіка Макарова?..) Зверніть увагу, теорію про перебування слов’ян на тих землях академік називає неоднозначною!
Поспішайте переглянути, бо інтерв’ю іншого вченого РАН, В. Напольського, у якому розповідалося про міграцію угро-фінських народів на теперішні території, видалили з Ютуба.
Вибачайте, він по-нашому не вміє!
Ота непримітна чорно-біла карта цінна тим, що на ній немає етнічних земель т. з. русскіх, “слов’ян”. А без етнічних земель народу не буває, хіба що береться з хмар!)
Пісні угро-фінських народів
Про праці інших вчених і про те, як слов’янська мова потрапила до угро-фінів, поговоримо пізніше.
Робота здійснюється в рамках проекту з викорінення язика імперії з України. Далі буде цікавіше.
Поширте, будь ласка!
П. С. В оригіналі цитата С. С. Уварова: “Самодержавіє, православіє, народность”.

MIXADV

цікаве