“Ми дали Росії серйозний бій”: нардеп прокоментував ситуацію в ПАРЄ

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Участь російської делегації в ПАРЄ, попри звернення України, не варто вважати поразкою.

Про це заявив нардеп Олексій Гончаренко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Ми будемо оскаржувати повноваження Російської Федерації щороку, щодня і на кожному майданчику до тих пір, поки не буде повернута наша територіальна цілісність. Іншого шляху у нас немає. Що стосується того, поразка це чи ні. На мій погляд, це зовсім не поразка, тому що сам факт того, що вдалося оскаржити повноваження Росії, вже багато чого варте.

Російська Федерація стала єдиною країною з 47, чиї повноваження були оскаржені, єдиною країною, щодо якої готувалася доповідь, дуже критичниа, єдиною країною, через яку пройшли двогодинні дебати з одним питанням: чи гідна путінська Росія бути в ПАРЄ. Це не поразка, а важливий крок, якого ми змогли досягти”, — сказав він.

Гончаренко розповів, чого вдалося домогтися української делегації.

“Ми провели правку щодо Криму, щодо того, що факт роботи російської делегації в ПАРЄ жодним чином не означає легітимізацію анексії Криму і Донбасу. Сподіватися на те, що Росію виженуть, не доводиться, і найближчим часом — теж ні, але бій ми дали серйозний, сказали все, що думаємо про Росію, провели кілька важливих рішень”, — сказав він.

Раніше ПАРЄ підтвердила повноваження делегації РФ та відмовилася від санкцій щодо неї.

MIXADV

цікаве